„Kibirkšties“ komanda pergale pradėjo naująjį sezoną. Vilniaus klubas pirmose šio sezono Rytų Europos krepšinio lygos (EEWBL) rungtynėse Latvijos mieste Liepojoje 69:67 nugalėjo Beiruto „AL-Riyadi“ klubą iš Libano. „Kibirkštis“ antras rungtynes žais jau šeštadienį, kai susikaus su Košicės „Good Angels“ ekipa iš Slovakijos.

Pirmoji mačo dalis prasidėjo lygiai ir pirmavo tiek viena, tiek kita komanda. Po dviejų kėlinių „Kibirkštis“ pirmavo 5 taškais.

Po didžiosios pertraukos vilnietės išėjo su dviguba energija, suaktyvino gynyba ir susikrovė dviženklę persvarą. Po trijų kėlinių „Kibirkšties“ klubas pirmavo 14 taškų skirtumu. Tačiau Libano ekipa nesiruošė pasiduoti ir ketvirčio pabaigoje, ne tik pasivijo, tačiau ir išlygino rezultatą. Viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Likus 9 sekundėms „Kibirkšties“ gynėja Laurita Jurčiūtė pelnė 2 taškus ir Vilniaus klubas išsiveržė į priekį 69:67, o paskutinę „AL-Riyadi“ klubo ataką nutraukė Justina Kraujūnaitė, kuri perėmė kamuolį ir užtvirtino pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Laura Juškaitė. Gimtadienį šventusi puolėja per 33 minutes pelnė 20 taškų, atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 9 kartus suklydo.

Gabija Meškonytė pelnė 16 taškų, Shenita Landry – 13 (12 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė – 8 (6 rez. per.), Agnė Bobinaitė – 5, Urtė Slavickaitė – 3, Justina Kraujūnaitė (4 rez. per.) ir Ieva Savickaitė po 2, Dalia Donskichytė taškų nepelnė.

„AL-Riyadi“ komandoje Roneeka Hodges pelnė 27 taškus, Brittany Denson surinko 13, o Kayli Sartori – 10.