Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) šeštojo turo centrinėje dvikovoje susitiko čempionato lyderės – Vilniaus „Kibirkšties“ (5-1) bei Marijampolės „Sūduvos“ (5-1) krepšininkės. Intrigos kupinose rungtynėse šeimininkės pasiekė pergalę 76:71 (31:11, 14:22, 14:18, 17:20) ir privertė vilnietes kapituliuoti pirmąjį kartą šiame sezone.

Šeimininkės susitikimo pradžioje pradėjo triuškinti savo varžoves ir po pirmojo kėlinio buvo susikrovusios 20 taškų persvarą (31:11), tačiau „Kibirkštis“ rankų nenuleido ir prieš ilgąją pertrauką sugebėjo sumažinti deficitą iki 12 taškų (33:45).

Po ilgosios pertraukos viešnios ir toliau mažino atsilikimą ir po Lauros Juškaitės metimo ekipas teskyrė 6 taškai (51:45), o ketvirtajame kėlinyje užvirė tikroji kulminacija.

Vilnietės lemiamo ketvirčio viduryje pelnė 5 taškus be atsako ir po Agnės Bobinaitės tritaškio sumažino savo komandos atsilikimą iki minimumo (65:66), o iki susitikimo pabaigos likus kiek mažiau nei dviems minutėms „Kibirkštis“ pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį (69:68).

Vis tik paskutinį žodį šiame susitikime tarė „Sūduvos“ krepšininkės. Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Rita Milieškienė įmetė abu baudos metimus ir išvedė savo ekipą į priekį (70:69), o likus 12 sekundžių itin svarbų dvitaškį pataikė komandos legionierė Danielle Marie McCray ir komandas jau skyrė 3 taškai (72:69).

Po „Kibirkšties“ minutės pertraukėlės abi komandos apsikeitė taikliais baudų metimais ir lemiama ataka vėl priklausė viešnioms. Iniciatyvos ėmėsi Justina Kraujūnaitė, tačiau jos tolimas metimas skriejo pro šalį ir susitikimo baigtis tapo aiški.

„Kibirkštis“: Laura Juškaitė 23, Agnė Bobinaitė ir Shenita Lasha Landry po 11.

Informacija: lmkl.lt