Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (15-3) Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) dar kartą įveikė Vilniaus „Kibirkšties“ (13-5) ekipą. Manto Šerniaus auklėtinės vilnietes namuose įveikė 81:75 (23:22, 24:21, 16:22, 18:10).

Rungtynės nuo pat mačo pradžios buvo intriguojančios ir abi ekipos rungtyniavo apylygiai, o sužaidus 5 minutes rezultatas buvo lygus – 9:9. Nors vilnietėms ir buvo pavykę kiek atitrūkti (20:15), tačiau „Hoptrans-Sirenoms“ labai greitai vėl kvėpavo varžovėms į nugaras (19:20), o po Rasos Knyzaitės dvitaškio ir persvėrė rezultatą – 21:20. Po pirmojo ketvirčio garliaviškių persvara buvo minimali – 23:22.

Antrajame kėlinyje „Hoptrans-Sirenos“ padidino rungtynių tempą, o po tikslaus tolimo Arinos Bilotserkivskos metimo bei Gabijos Šegždaitės dvitaškio pirmavo – 35:29. „Hoptrans-Sirenos“ ir toliau rungtyniavo aktyviai, o likus iki ketvirčio pabaigos  2 minutėms, susikrovė jau 9 taškų pranašumą – 44:35. Tačiau viešnios po šalto dušo atsigavo ir kiek sumažino atsilikimą (41:45), tačiau prieš antrąją mačo dalį „Hoptrans-Sirenos“ ir toliau pirmavo – 47:43.

Po didžiosios pertraukos ir toliau intriga niekur nedingo. Nei vienai iš ekipų atitrūkti nepavyko, o įpusėjus ketvirčiui švieslentėje buvo lygybė – 56:56. Kiek sėkmingiau pavyko rungtyniauti vilnietėms, bet „Hoptrans-Sirenoms“ jos niekur toli pabėgti neleido – 59:63. Besibaigiant kėliniui Livija Sakevičiūtė tiksliais baudų metimai ir vėl lygino rezultatą – 63:63. Prieš lemiamą ketvirtį garliaviškių deficitas siekė 2 taškus – 63:65.

Paskutinį ketvirtį spurtu 6:0 pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir išsiveržė į priekį – 69:65. Intriga ir toliau niekur nedingo, o įpusėjus kėliniui po tikslaus tritaškio į priekį vėl išsiveržė vilnietės – 73:72. „Hoptrans-Sirenos“ surengė sėkmingą atkarpą 7:2, kuri joms leido kiek pabėgti į priekį – 79:75. Lkus mažiau nei minutei, Kristė Druskytė šeimininkių pranašumą dar padidino tiksliu dvitaškiu ir įtvirtino pergalę – 81:75.

„Hoptrans-Sirenos“: Livija Sakevičiūtė 16 (6 atk. kam.), Olena Ogorodnikova (7 atk. kam.), Arina Bilotserkivska (10 rez. perd.) ir Rasa Knyzaitė po 12, Ieva Šimkutė 10.

„Kibirkštis“: Laura Juškaitė 17, Shenita Landry ir Gabija Meškonytė po 15, Laurita Jurčiūtė 13.