Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ krepšininkės nesėkme pradėjo Europos moterų krepšinio lygos (EWBL) turą Rusijoje. Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino auklėtinės pirmose rungtynėse panaikino dviženklį atsilikimą, tačiau paskutinėmis minutėmis 75:79 (17:24, 18:27, 21:11, 19:17) turėjo pripažinti Rostovo prie Dono komandai SFEDU.

Vilnietės užtikrintai pradėjo rungtynes (10:4), tačiau jau ketvirčio viduryje turo šeimininkės persvėrė rezultatą, o iki kėlinio pabaigos nutolo 7 taškais (17:24).

Antrame ketvirtyje ir toliau „Kibirkšties-MRU“ merginos nerado savo žaidimo, o sėkmingas Rusijos klubo puolimas leido šeimininkėms susikrauti dviženklį pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmauti 16 taškų skirtumu (35:51).

Tačiau per pertrauką rimtai pasikalbėjusios, „Kibirkšties-MRU“ krepšininkės trečiame kėlinyje iš naujo pakilo į kovą. Agresyvi gynyba ir greitos atakas leido sparčiai mažinti atsilikimą, kėlinys buvo laimėtas 21-11 ir atsilikimas sumažintas iki 6 taškų (56:62).

Paskutiniame kėlinyje kovingai žaidusios lietuvės kelis kartus buvo priartėjusios iki vieno metimo (62:64), tačiau persverti rezultato nepavyko. Kėlinio pabaigoje „Kibirkšties-MRU“ komanda griebėsi pražangų taktikos (75:77), tačiau pakeisti rungtynių eigos nepavyko (75:79).

Itin galingas rungtynes sužaidė Daugilė Šarauskaitė. Vidurio puolėja per 37 minutes pelnė 17 taškų (5/5 dvitaškiai, 7/9 baudos), atkovojo 15 kamuolių, blokavo 3 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Gabrielė Šulskė įmetė 18 taškų (3/5 tritaškiai), Kristė Druskytė – 11, Klaudija Serkevičiūtė (1/5 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai) ir Justina Kraujūnaitė (5/12 dvitaškiai, 6 atk. kam.) po 10, Eglė Zabotkaitė – 5, Livija Sakevičiūtė (2 blk.) ir Enrika Matiukaitė po 2, o Saulė Mikelionytė taškų nepelnė.

SFEDU komandoje Anna Zaiceva pelnė 26 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, Aleksandra Kirina įmetė 14 taškų, o Jekaterina Gunčenko – 11.

Kitose turo rungtynėse Novosibirsko „Dinamo“ iš Rusijos 108:51 sutriuškino Gardino „Olimpia“ iš Baltarusijos.

Ketvirtadienį „Kibirkšties-MRU“ komanda žais su „Dinamo“, o penktadienį su baltarusėmis.