Vilniaus „Kibirkšties“ komanda Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo 16-ą pergalę ir turnyro lentelėje su 37 taškais pakilo į pirmąją vietą. Tiesa, laikinai, nes „Sūduvos“ ir „Utenos“ komandos yra sužaidusios 2 rungtynėmis mažiau.

„Kibirkšties“ komanda antradienio vakarą 99:72 įveikė dėl vietos atkrintamosiose kovojančias „Šiaulių-Universiteto“ krepšininkes ir šį sezoną jas jau įveikė ketvirtą kartą.

Vilnietės jau nuo pirmojo kėlinio perėmė iniciatyvą ir susikrovė 13 taškų pranašumą. Antrame ketvirtyje aikštės šeimininkės sumažino atsilikimą iki 7 taškų, tačiau po didžiosios pertraukos Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės treniruojamos sostinės krepšininkės spurtavo, skirtumas pasiekė 20 taškų ir paskutinės 10 minučių buvo likusios tik formalumas.

„Kibirkšties“ komanda užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (56/39) ir atliko 3 kartus daugiau rezultatyvių perdavimų (25/8).

Nugalėtojų gretose galingu dvigubu dubliu pasižymėjo Daugilė Šarauskaitė. Vidurio puolėja per 20 minučių pelnė 17 taškų (8/14 dvitaškiai, 1/3 baudos), atkovojo 16 kamuolių ir blokavo2 metimus.

Laura Juškaitė įmetė 13 taškų (9 atk. kam., 5 rez. per.), Shenita Landry (6/10 dvitaškiai, 8 atk. kam., 6 rez. per., 3 blk.) ir Ieva Savickaitė (7 atk. kam.) po 12, Agnė Bobinaitė ir Eglė Šniokaitė po 10, Laurita Jurčiūtė (3 per., 4 kld.) ir Gabija Meškonytė (1/6 tritaškiai, 2 blk.) po 9, Vitalija Kaminskytė – 3, Vita Gorobets ir Justina Kraujūnaitė po 2, Dalia Donskichytė taškų nepelnė (4 rez. per.), o Austėja Širšinaitytė nebuvo registruota.

Šiauliečių komandoje Silvija Kuodienė pelnė 18 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. Fantasia Hillard pridėjo 16 taškų, o Deja Mattox ir Ligita Tamutytė po 11.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais jau šeštadienį, kai savo aikštėje 15 valandą priims Lietuvos čempiones „Utenos“ krepšininkes.