Vilniaus „Kibirkšties“ komanda nesėkme baigė Rytų Europos krepšinio lygos (EEWBL) I turo kovas Latvijoje. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės treniruojama ekipa paskutinę dieną 70:82 nusileido turo šeimininkėms Liepojos „Papirs/Lsss“.

„Kibirkštis“ puikiai pradėjo mačą ir po pirmų 10 minučių pirmavo 21:7, tačiau jau antrame kėlinyje puolimas sustojo, vilnietės pelnė tik 9 taškus ir pranašumas sumenko iki 7 taškų.

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties“ puolėjas suaktyvėjo, tačiau atsirado problemų gynyboje. Taikliai atakavusios latvės per ketvirtį pelnė 36 taškus ir ne tik išlygino, tačiau ir persvėrė rezultatą. Pajutusios žaidimo ritmą šeimininkės ketvirtame kėlinyje nutolo, o vilnietėms nebepavyko pakeisti rungtynių eigos.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ komandoje žaidė Laura Juškaitė. Puolėja per 32 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius.

Shenita Landry įmetė 14 taškų (9 atk. kam.), Dalia Donskichytė – 9 (5 rez. per.), Laurita Jurčiūtė – 7, Ieva Savickaitė – 5, Gabija Meškonytė ir Agnė Bobinaitė po 4, Urtė Slavickaitė ir Justina Kraujūnaitė po 3, o Liubova Pyvovarova taškų nepelnė.

„Papirs“ komandoje Ieva Vitola surinko 22 taškus, o Ilzė Jakobsone ir Marina Ivashchanka po 19.

Kitas rungtynes „Kibirkštis“ žais spalio 10 dieną, kai Lietuvos čempionato rungtynėse žais su „Šiauliai-Universitetas“ komanda.