Vilniaus „Kibirkšties“ komanda suklupo lemiamose Rytų Europos krepšinio lygos (EEWBL) rungtynėse ir nebetęs kovų dėl apdovanojimų. Latvijos mieste Liepojoje Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės 61:79  nusileido „Lulea Basket“ klubui iš Švedijos.

„Kibirkštis“ toliau kovos dėl 9-10 vietų.

„Kibirkšties“ komandai mače su „Lulea Basket“ ekipa nesėkmingai susiklostė antra rungtynių pusė. Vilnietės trečią kėlinį pralaimėjo 13-20, o nebeatradusios savo žaidimo, ketvirtame kėlinyje varžovėms nusileido 8-21.

Rezultatyviausiai Lietuvos komandoje žaidė Gabija Meškonytė. Puolėja per 27 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Shenita Landry įmetė 13 taškų, Laura Juškaitė – 7, Deanna Mayza – 6, Laurita Jurčiūtė ir Ieva Savickaitė po 5, Urtė Slavickaitė ir Dalia Donskichytė po 4, Agnė Bobinaitė – 2, o Miglė Purlytė taškų nepelnė.

„Lulea Basket“ ekipoje Anna Barthold įmetė 19 taškų, Jessica Thomas – 17, o buvusi Vilniaus TEO žaidėja Chioma Nnamaka – 16.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais sausio 13 dieną, kai namuose susikaus su LMKL čempionato lyderėmis Marijampolės „Sūduvos“ komanda.