Vilniaus „Kibirkšties“ komanda pasiekė trečią pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Po sunkios išvykos Klaipėdoje, sostinės krepšininkės savo žiūrovų akivaizdoje 87:83 nugalėjo „Šiaulių-Universiteto“ ekipą ir per 4 rungtynes yra jau laimėjusios 3 sykius.

Su 7 taškais „Kibirkšties“ komanda turnyro lentelėje rikiuojasi antra.

Susitikimą geriau pradėjo viešnios iš Šiaulių, kurios sužaidus 5 minutes nutolo 7 taškais (2:9). Tačiau, tarsi pabudusios iš miego, „Kibirkšties“ merginos suaktyvino gynybą, pataikė kelis tolimus metimus ir po kapitonės Eglės Šniokaitės tritaškio persvėrė rezultatą (15:14). Per likusį pirmo kėlinio laiką rezultatas svyravo lyg ant svarstykių, tačiau po 10 minučių kovos aikštės šeimininkės pirmavo 1 taško persvara (24:23).

Antrą kėlinį geriau pradėjo Vilniaus klubas, kuris per pirmas 5 ketvirčio minutes susikrovė 7 taškų pranašumą (37:30). Nors „Kibirkšties“ komanda ir stengėsi išlaikyti pranašumą, tačiau itin nesėkmingai sužaista paskutinė kėlinio minute leido varžovėms sumažinti atsilikimą ir komandas po 2 kėlinių skyrė vos 2 taškai (43:41).

Trečiasis kėlinys klostėsi lygiai. Komandas skirdavo 1-3 taškai. Ketvirčio viduryje „Kibirkšties“ ekipa vėl atsidūrė besivejančių vaidmenyje (50:53), tačiau tada surengė spurtą 10-0 ir išsiveržė į priekį (60:53). Po trijų kėlinių komandas vėl skyrė 2 taškai (63:61).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (72:69), o po E.Šniokaitės dvitaškio „Kibirkšties“ pranašumas padidėjo iki 5 taškų (74:69). Likus 3 minutėms Vita Kuktienė padidino pranašumą iki 9 taškų (82:73). Nors paskutinę minutę šiaulietės dar pataikė kelis sunkius metimus, tačiau „Kibirkštis“ išlaikė pranašumą ir šventė pergalę (87:83).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Eglė Šniokaitė. Gynėja per 36 minutes įmetė 22 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Daugilė Šarauskaitė pelnė 14 taškų (9 atk. kam.), Dalia Donskichytė – 12, Laurita Jurčiūtė – 10, Gabija Meškonytė – 9, Justina Kraujūnaitė ir Vita Kuktienė po 7, Vitalija Kaminskytė – 6 (5 rez. per.), Urtė Slavickaitė, Ieva Savickaitė ir Agnė Bobinaitė taškų nepelnė.

„Šiaulių-Universiteto“ komandoje Katsiaryna Urbanovich pelnė 27 taškus, o Iveta Šalkauskė surinko 25 taškus ir atkovojo 9 kamuolius.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais spalio 28 dieną, kai Kaune varžysis su „Aisčių-LSU“ ekipa.