Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda jau penktadienį iškovojo bilietą į Baltijos moterų krepšinio lygos pusfinalį, tačiau šįkart turėjo pripažinti varžovių pranašumą. Trečias rungtynes per trečią dieną žaidusios Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino auklėtinės 71:78 (23:11, 20:25, 15:19, 13:23) nusileido Tartu „Ulikool/Kalev“ ekipai iš Estijos.

Penktadienį vilnietės 68:51 įveikė tą pačią „Ulikool/Kalev“, o šeštadienį 87:73 nugalėjo Talino „Ulikool“.

„Kibirkšties-MRU“ komanda reguliariame Baltijos lygos sezone iškovojo 11 pergalių, patyrė 3 nesėkmes ir užėmė antrą vietą. Pirmą-antrą vietas užėmusios komandos tiesiai keliauja į pirmenybių pusfinalį, o trečią-šeštą vietas užėmusios komandos žais ketvirtfinalyje.

Prieš tai, reguliariame sezone, „Kibirkšties-MRU“ komanda abu pralaimėjimus patyrė moterų Eurolygoje rungtyniaujančiai Rygos TTT komandai iš Latvijos.

Šios dienos rungtynės Lietuvos klubas galingai pradėjo rungtynes ir jau per pirmas 10 minučių susikrovė dviženklę persvarą (23:11). Antrame ketvirtyje vilnietės kiek sulėtino žaidimą, rungtynių tempas išsilygino, o sėkmingiau sužaistos kelios minutės leido estėms sumažinti atsilikimą (43:36).

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties-MRU“ komanda ir toliau nepavyko demonstruoti krepšinio, kurį rodė pirmame kėlinyje. Atsiliepė nuovargis, o „Ulikool/Kalev“ klubas kėlinį laimėjo 4 taškais ir priartėjo iki 3 taškų (58:55). Ketvirtą kėlinį Lietuvos klubas pradėjo atkarpa 2-12 ir Tartu ekipa išsiveržė į priekį (60:67). „Kibirkšties-MRU“ ekipa dar bandė sugrįžti į rungtynes, tačiau emocinį pakilimą pajutusios estės šventė pergalę (71:78).

„Kibirkšties-MRU“ komanda vėl puikiai kovojo po krepšiais (48/27), tačiau koją kišo klaidų skaičius (25/13) ir prastas baudų metimų pataikymo procentas 20/33 (60%).

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-MRU“ komandoje žaidė Gabrielė Šulskė. Gynėja per 22 minutes pelnė 15 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/11 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau 7 kartus suklydo.

Eglė Zabotkaitė įmetė 12 taškų (6 atk. kam.), Daugilė Šarauskaitė – 10 (5/8 dvitaškiai, 11 atk. kam., 2 blk.), Kristė Druskytė – 8, Justina Kraujūnaitė – 7 (1/7 dvitaškiai), Livija Sakevičiūtė (9 atk. kam., 4  rez. per.) ir Justina Miknaitė (3/3 dvitaškiai) po 6, Klaudija Serkevičiūtė – 5, Saulė Mikelionytė – 2.

Estijos klube Anna Gret Asi surinko 32 taškus, Eleriin Vaino pelnė 27 taškus.

Kitas rungtynes, kurios bus dėl pirmojo titulo šį sezoną, „Kibirkšties-MRU“ komanda žais vasario 15 dieną. Tądien Klaipėdoje vyks Karalienės taurės finalas, kuriame vilnietės kovos su Kauno „Aisčių-LSMU“ ekipa.