Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (1-1) krepšininkės Baltijos lygos čempionate davė rimtą kovą praėjusio sezono čempionėms.

Algirdo Paulausko auklėtinės savo aikštėje 63:72 (16:12, 8:20, 16:20, 23:20) turėjo pripažinti Rygos TTT (1-0) krepšininkių pranašumą.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo vilnietės ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo keturių taškų pranašumą (16:12), tačiau antrajame ketvirtyje latvės perėmė iniciatyvą – 32:24.

Trečiajame kelinyje TTT dar labiau padidino pranašumą (52:38), bet „Kibirkštis-MRU“, prasidėjus paskutinei mačo minutei, sugebėjo sumažinti atsilikimą iki keturių taškų – 61:65.

Vis dėlto lemiamas žodis rungtynėse priklausė Megan Huff, kuri pelnė penkis taškus paeiliui ir leido Rygos ekipai pasiekti pergalę.

M. Huff iš viso per 32 minutes pelnė 20 taškų (6/11 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 25 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Linnae Harper, kuri per 29 minutes plenė 22 taškus (9/12 dvit., 1/5 trit., 1/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Šeimininkėms Gabrielė Šulskė pelnė 16 taškų (3/9 dvit., 2/3 trit., 4/12 baud.), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 9 varžovių pražangas ir surinko 7 naudingumo balus.

„Kibirkštis-MRU“: Gabrielė Šulskė 16 (4/12 baud., 9 išpr. praž.), Justina Kraujūnaitė 14, Klaudija Serkevičiūtė 13.

TTT: Linnae Harper 22 (9/12 dvit., 20 naud. bal.), Megan Huff 20 (6/11 dvit., 10 atk. kam., 25 naud. bal.), Binda Drammeh 11.