Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ pradėjo trijų dienų viešnagę Latvijoje, kur sužais tris rungtynes Baltijos moterų krepšinio lygoje.

Pirmąją dieną, penktadienį, vilnietės 91:55 (20:17, 19:10, 21:14, 31:14) nugalėjo Rygos „Stradina Universiteto“ komandą ir į savo sąskaitą Baltijos čempionate įsirašė šeštą pergalę per septynias rungtynes.

„Kibirkšties-MRU“ geriau pradėjo rungtynes, tačiau leido varžovėms išlyginti žaidimą ir po pirmų 10 min. vilnietės pirmavo tik 3 taškais (20:17). Tačiau antrame ketvirtyje suaktyvino gynybą, leido varžovėms įmesti tik 10 taškų ir susikrovė dviženklį pranašumą (39:27).

Trečiame kėlinyje Lietuvos klubas dar labiau padidino savo pranašumą. Po 30 min. kovos vilnietės jau pirmavo 19 taškų skirtumu (60:41). Ketvirtame kėlinyje „Kibirkštis-MRU“ ir toliau dominavo aikštėje bei pasiekė pergalę 36 taškų skirtumu – 91:55.

„Kibirkšties-MRU“ komanda atkovojo net 69 kamuolius, kai latvės vos 24. Vilnietės taip pat atliko beveik dvigubai daugiau rezultatyvių perdavim 27/14.

Puikias rungtynes sužaidė „Kibirkšties-MRU“ vidurio puolėja Daugilė Šarauskaitė. Ji per 24 minutes pelnė 19 taškų (7/12 dvitaškiai, 5/8 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir surinko 36 naudingumo balus.

Šiame susitikime, pirmą kartą nuo lapkričio pabaigos, aikštėje pasirodė „Kibirkšties-MRU“ kapitonė Kristė Druskytė, kuri gydėsi čiurnos traumą. Ji per 21 minutę pelnė 9 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

Justina Kraujūnaitė įmetė 15 taškų (7 atk. kam.), Gabrielė Šulskė – 12 (8 atk. kam.), Eglė Zabotkaitė (7 atk. kam.) ir Justina Miknaitė (4/12 dvitaškiai) po 8, Livija Sakevičiūtė – 7 (10 atk. kam.), Klaudija Serkevičiūtė – 6, Enrika Matiukaitė – 5, Saulė Mikelionytė – 2 (4 rez. per.).

„Stradina Universitate“ komandoje Elizabete Zumenta pelnė 12 taškų, o Guna Lagzdina – 11.

Šeštadienį „Kibirkštis-MRU“ 18 val. susikaus su Eurolygoje rungtyniaujančia Rygos TTT komanda, o sekmadienį laukia kelionė į Liepoją, kur 17 val. vyks rungtynės su „Liepaja/Lsss“ ekipa.