Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda „Douglas“ Baltijos moterų krepšinio lygos čempionate iškovojo 4 pergalę, o šalies pirmenybėse ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino auklėtinės savo aikštėje, Mykolo Romerio universiteto salėje, 73:58 (18:14, 13:7, 20:11, 22:26) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ krepšininkes.

Tai buvo ketvirtoji iš keturių galimų pergalių (4/0) Lietuvos čempionate ir ketvirta per penkerias rungtynes (4/1) Baltijos lygoje.

„Kibirkšties-MRU“ komanda geriau pradėjo rungtynes, tačiau netrukus atsipalaidavo ir leido viešnioms išlyginti rezultatą. Nors po pirmų 10 minučių vilnietės pirmavo 4 taškais (18:14), tačiau žaidimas netenkino sostinės klubo trenerių. Antrame ketvirtyje „Kibirkštis-MRU“ didino pranašumą, tačiau ne taip greitai, kaip norėtų Vilniaus komandos sirgaliai. Labiausiai koją kišo prastas baudų pataikymas ir gerų progų neišnaudojimas (31:21).

Pirmoje rungtynių pusėje traumą patyrė „Kibirkšties-MRU“ komandos kapitonė Kristė Druskytė, kuri susižaidė čiurną. Kapitonė per 5 minutes buvo spėjusi pelnyti 2 taškus ir atkovoti 3 kamuolius.

SSN-16009

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties-MRU“ komanda toliau didino spaudimą ir tai suteikė pranašumą. Šiaulių klubo klaidas taškais pavertusios vilnietės įgijo didžiausią 19 taškų pranašumą (51:32). Tačiau ketvirtame kėlinyje atsipalaidavusios šeimininkėms vėl leido svečių komandai sumažinti atsilikimą ir tik sėkminga paskutinė kelių minučių atkarpa leido pasiekti užtikrintą pergalę – 73:58.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Daugilė Šarauskaitė. Vidurio puolėja per 30 minučių pelnė 20 taškų (9/12 dvitaškiai, 2/5 baudos), atkovojo 18 kamuolių ir blokavo 2 metimus.

Gabrielė Šulskė pelnė 17 taškų (4 rez. per., 4/12 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai), Saulė Mikelionytė – 11, Klaudija Serkevičiūtė – 10 (5/11 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai), Justina Miknaitė ir Eglė Zabotkaitė (6 atk. kam.) po 5, Livija Sakevičiūtė – 3 (4 rez. per.), Kristė Druskytė – 2, o Enrika Matiukaitė taškų nepelnė.

„Šiaulių“ komandoje Louise Green (1/7 tritaškiai) ir Dominyka Paliulytė pelnė po 14 taškų, o Goda Ziutelytė surinko 9.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-MRU“ komanda žais antradienį, kai savo aikštėje susitiks su dublerėmis, „Kibirkšties-VKM“ krepšininkėmis. Rungtynių pradžia 18 val.