Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda pergalingai pradėjo oficialų 2019-2020 metų sezoną. Sostinės klubas Baltijos čempionato pirmose rungtynėse savo aikštėje 86:54 (21:15, 21:14, 17:13, 27:12) įveikė Talino „Ulikool“ klubą iš Estijos, 0 dvi Lietuvos klubo krepšininkės pademonstravo įspūdingus asmeninius rezultatus.

Prieš šias rungtynes sveikinimo kalbą sakė ir simbolinį ginčo kamuolį išmetė Mykolo Romerio universiteto rektorė prof. dr. Inga Žalėnienė.

„Kibirkšties-MRU“ komanda rungtynes pradėjo spurtu 9-0 ir jau nuo pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą į savo rankas. Vilniaus klubo treneriai Algirdas Paulauskas ir Gitautas Kievinas aktyviai rotavo žaidėjomis aikštėje, antrame ketvirtyje „Kibirkštis-MRU“ pasiekė dviženklį pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo 13 taškų skirtumu (42:29).

Vaizdas aikštėje nepakito ir po didžiosios pertraukos. Nors „Kibirkštis-MRU“ treneriai liepė komandos krepšininkėms spręsti savo užduotis, tačiau galingas žaidimas puolime leido ir toliau didinti pranašumą (59:42). O paskutiniame kėlinuke „Kibirkšties-MRU“ komanda dar įjungė aukštesnę pavarą, ketvirtį laimėjo 27-12 ir šventė pergalę 32 taškų skirtumu – 86:54.

„Kibirkšties-MRU“ komanda šiame mače užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais – 56-37.

Puikias rungtynes sužaidė „Kibirkšties-MRU“ kapitonė Kristė Druskytė. Puolėja per 31 minutę pelnė 26 taškus (9/17 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius bei blokavo 2 metimus.

Su keturgubu dubliu „flirtavo“ gynėja Gabrielė Šulskė. Ji pelnė 12 taškų, perėmė 10 ir atkovojo 9 kamuplius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Daugilė Šarauskaitė įmetė 13 taškų (6/10 dvitaškiai, 8 atk. kam., 3 blk. ), Justina Miknaitė (6 atk. kam.) – 12, Justina Kraujūnaitė – 8 (3/10 dvitaškiai, 5 atk. kam.), Livija Sakevičiūtė – 5, Eglė Zabotkaitė (5 atk. kam.,3 rez. per.) ir Enrika Matiukaitė po 4, Evelina Šataitė – 2, o Klaudija Serkevičiūtė ir Saulė Mikelionytė (5 atk. kam.) taškų nepelnė.

„Ulikool“ komandoje Sofia Kosareva pelnė 13 taškų, Annika Koster ir Raven Fox po 12.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-MRU“ komanda žais jau šeštadienį, kai 18:30 val., M.Romerio universiteto sporto salėje susitiks su Eurolygos kovoms besiruošiančia Rygos TTT komanda.