Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda iš trečio karto „atsidarė“ šio sezono Europos moterų krepšinio lygoje. Pirmame ture Rostove prie Dono, trečiose rungtynėse, vilnietės 80:68 (30:14, 23:12, 14:24, 13:18) nugalėjo Gardino „Olimpia“ iš Baltarusijos.

Prieš tai vykusiose rungtynėse „Kibirkštis-MRU“ 75:79 nusileido Rostovo prie Dono komandai SFEDU iš Rusijos ir 44:74 turėjo pripažinti Novosibirsko „Dinamo“ pranašumą.

Trečiose rungtynėse Lietuvos klubas jau pirmame kėlinyje pademonstravo uraganinį puolimą. Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino auklėtinės pelnė 30 taškų ir susikrovė 16 taškų pranašumą (30:14). Antrame kėlinyje „Kibirkštis-MRU“ nemažino apsukų ir toliau didino pranašumą. Po dviejų ketvirčių komandas skyrė 27 taškai.

Trečiame kėlinyje vilnietės kiek atsipalaidavo ir leido „Olimpia“ komandai priartėti. Baltarusės kėlinį laimėjo 10 taškų persvara ir sumažino atsilikimą iki 17 taškų. Tačiau per paskutines 10 minučių „Kibirkšties-MRU“ komanda nusprendė nebejuokauti su likimu ir pergalingai užbaigė rungtynes (80:68).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Klaudija Serkevičiūtė. Gynėja per 26 minutes pelnė 16 taškų (4/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos) ir atkovojo 3 kamuolius.

Kristė Druskytė įmetė 14 taškų (6 atk. kam.), Justina Kraujūnaitė – 13 (6/9 dvitaškiai, 6 atk. kam., 5 rez. per.), Daugilė Šarauskaitė – 12 (5/12 dvitaškiai, 10 atk. kam., 2 blk.), Gabrielė Šulskė – 9 (5 per.), Eglė Zabotkaitė – 5 (4 rez. per.), Livija Sakevičiūtė, Evelina Šataitė ir Enrika Matiukaitė (5 atk. kam.) po 3, Saulė Mikelionytė – 2.

„Olimpia“ komandoje Aryna Masko pelnė 18 taškų, Julija Vasilevič pelnė 17, o Volha Kapylova – 14.