Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda šventė antrą pergalę iš eilės Lietuvos čempionate. Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino auklėtinės Kaune 67:59 (11:20, 22:6, 17:14, 17:19) pasiekė pergalę prieš nugalėtojų titulą ginančias Kauno „Aisčių-LSMU“ krepšininkes.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkės, kurios pirmos įveikė rungtynių įtampą ir po dešimties minučių kovos susikrovė 9 taškų pranašumą (11:20). Tačiau antrame ketvirtyje Vilniaus pamiršo savo gerumą ir pademonstravo visiškai kitokį krepšinį. Geležinė gynyba, kuri leido kaunietėms pelnyti tik 6 taškus ir sėkmingas puolimas leido ne tik išlyginti, tačiau ir persverti rezultatą (33:26).

Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino, abi komandos keitėsi tai taikliomis atakomis, tai klaidomis. Tačiau labiau patyrusi „Kibirkšties-MRU“ komanda sugebėjo savo pranašumą padidinti iki 10 taškų (50:40). Ketvirtame rungtynių kėlinyje, nors šeimininkės ir bandė, tačiau rungtynių eigą savo rankoje laikė sostinės ekipa. „Kibirkšties-MRU“ komanda išlaikė savo pranašumą ir šventė pergalę 8 taškų skirtumu.

Pirmaisiais smuikais „Kibirkšties-MRU“ komandoje griežė labiausiai patyrusios žaidėjos. Šeštadienį gimtadienį švęsianti Gabrielė Šulskė pelnė 16 taškų (2/4 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 3 kamuolius atkovojo. Daugilė Šarauskaitė įmetė 14 taškų (5/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/5 baudos), sugriebė 11 kamuolių ir blokavo 5 metimus, o Kristė Druskytė pelnė 11 taškų atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Justina Kraujūnaitė pelnė 9 taškus (3 rez. per.), Livija Sakevičiūtė – 7 (6 atk. kam.), Klaudija Serkevičiūtė – 6, Justina Miknaitė – 4, o Eglė Zabotkaitė taškų nepelnė.

„Aisčių-LSMU“ komandoje Ieva Bagdanavičienė pelnė 16 taškų, Gabija Šegždaitė surinko 13, o Dovilė Lukšienė – 10.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-MRU“ komanda žais lapkričio 9 dieną, kai Baltijos lygos čempionate namuose priims Rygos „Stradina Universitate“ komandą.