Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda pradėjo trijų dienų ir trijų rungtynių viešnagę Estijoje. Pirmąją dieną, penktadienį, Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino auklėtinės Baltijos čempionato rungtynėse, Tartu mieste, 68:51 (21:14, 11:14, 18:12, 18:11) nugalėjo Tartu „Ulikool/Kalev“ ekipą.

„Kibirkšties-MRU“ krepšininkės iškovojo 10 pergalę per 12 rungtynių ir užsitikrino antrą vietą turnyro lentelėje. Antroji vieta leidžia išvengti ketvirtfinalio etapo ir iškart suteikia bilietą į pusfinalį.

Tiesiai po kelionės į aikštę žengusi „Kibirkšties-MRU“ komanda sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau pirmojo ketvirčio metu nutolo 7 taškais. Tačiau antrame kėlinyje šeimininkės suaktyvino gynybą, leido lietuvėms pelnyti 11 taškų ir savo atsilikimą sumažino iki 4 taškų (32:28).

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties-MRU“ komanda nutarė nejuokauti ir didino pranašumą. Po 30 min. kovos vilnietės pirmavo 10 taškų skirtumu (50:40), o per paskutines 10 min. savo persvarą dar labiau įtvirtino ir pasiekė užtikrintą pergalę – 68:51.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Eglė Zabotkaitė. Puolėja per 29 minutes pelnė 17 taškų (4/7 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį.

Daugilė Šarauskaitė pelnė 16 taškų (6/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/6 baudos, 14 atk. kam., 3 blk.), Justina Miknaitė ir Klaudija Serkevičiūtė surinko po 8, Kristė Druskytė – 7 (4 rez. per.), Justina Kraujūnaitė – 6, Gabrielė Šulskė (4 rez. per.) ir Livija Sakevičiūtė (7 atk. kam.) po 3, o Saulė Mikelionytė taškų nepelnė.

Estijos klube Anna Gret Asi pelnė 20 taškų, o Eleriin Vaino surinko 10 taškų.

Šeštadienį „Kibirkšties-MRU“ komanda vyks į Taliną, kur kausis su „Ulikool“ klubu, o sekmadienį grįš į Tartu, kur dar sykį išbandys jėgas su „Ulikool/Kalev“ krepšininkėmis.