Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda baigė savo trijų dienų viešnagę Latvijoje. Paskutinėse šio turo Baltijos lygos rungtynėse, vilnietės 84:67 (23:17, 29:13, 13:21, 19:16) nugalėjo Liepojos „Liepaja/Lsss“ ekipą.

„Kibirkštis-MRU“ per tris dienas iškovojo dvi pergales ir dabar savo sąskaitoje turi 7 pergales per 9 rungtynes ir aštuonių komandų turnyro lentelėje užima trečiąją vietą.

Priminsime, kad penktadienį vilnietės 91:55 nugalėjo Rygos „Stradina-Universitate“ komandą, o šeštadienį 62:106 turėjo pripažinti Rygos TTT pranašumą.

Šiame susitikime net šešios „Kibirkšties-MRU“ krepšininkės pelnė dviženklį taškų skaičių, o naudingiausiai rungtyniavo Daugilė Šarauskaitė ir Justina Kraujūnaitė, surinkusios po 21 naudingumo balą.

D.Šarauskaitė per 31 minutę pelnė 15 taškų (5/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei blokavo 4 metimus.

J.Kraujūnaitė per 24 minutes pelnė 13 taškų (4/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/8 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kristė Druskytė įmetė 15 taškų (4 rez. per.), Klaudija Serkevičiūtė – 13 (3/5 tritaškiai, 5 kld.), Gabrielė Šulskė ir Eglė Zabotkaitė (5 atk. kam.) po 12, Livija Sakevičiūtė – 4 (7 atk. kam., 5 rez. per.), o Justina Miknaitė (5 atk. kam.) ir Saulė Mikelionytė taškų nepelnė.

„Liepaja/Lsss“ komandoje Rūta Veidere pelnė 18 taškų, Megan Rosenbohm – 16, o Ketija Vihmane – 11.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-MRU“ komanda žais sausio 10 dieną, kai namuose priims Klaipėdos „Neptūno“ komandą.