Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda toliau tęsia trijų dieną viešnagę Estijoje ir šeštadienį sužaidė dar vienas rungtynes. Baltijos čempionato susitikime Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino auklėtinės 87:73 (21:14, 24:14, 23:22, 19:23) nugalėjo Talino „Ulikool“ komandą.

Penktadienį „Kibirkštis-MRU“ 68:51 įveikė Tartu „Ulikool/Kalev“ ekipą ir turnyro lentelėje užsitikrino antrą vietą, kuri garantavo bilietą į pusfinalį ir praleistą ketvirtfinalio etapą.

„Kibirkšties-MRU“ komandoje savo sąskaitoje turi 11 pergalių per 13 rungtynių.

Šiame susitikime, kaip ir vykusiame penktadienį, vilnietės rungtynes pradėjo galingiau ir po pirmų 10 minučių pirmavo lygiai tokia pačia 7 taškų persvara (21:14). Antrame ketvirtyje Lietuvos klubas ir toliau diktavo sąlygas, skirtumas pasiekė dviženklį, o po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 17 taškų (45:28).

Trečią kėlinį vėl geriau pradėjo „Kibirkšties-MRU“ komanda, tačiau jo eigoje leido varžovėms išlyginti žaidimą, o po 30 min. kovos švieslentėje degė 18 taškų skirtumas (68:50). Ketvirtame kėlinyje vilnietės kiek atsipalaidavo ir estės greit sumažino atsilikimą iki 10 taškų, tačiau perlaužti rungtynių eigos „Kibirkšties-MRU“ komanda neleido ir išlaikė persvarą (87:73).

„Kibirkšties-MRU“ komanda šiame mače pataikė 11 tolimų metimų iš 23 ir beveik dvigubai laimėjo kovą po krepšiais (46/24).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Gabrielė Šulskė. Gynėja per 26 minutes pelnė 21 tašką (2/3 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Eglė Zabotkaitė pelnė 16 taškų (3/6 tritaškiai, 6 atk. kam.), Klaudija Serkevičiūtė – 13 (3/6 tritaškiai, 4 rez. per.), Daugilė Šarauskaitė – 12 (6/10 dvitaškiai, 10 atk. kam., 4 blk.), Justina Kraujūnaitė – 10 (6 atk. kam.,4 rez. per., 5 kld.), Kristė Druskytė – 8 (6 atk. kam.), Justina Miknaitė – 5, Saulė Mikelionytė – 2, Livija Sakevičiūtė taškų nepelnė.

„Ulikool“ klube Candice Warthen pelnė 26 taškus, o Annika Koster – 16.

Sekmadienį „Kibirkšties-MRU“ komanda sužais trečias rungtynes Estijoje ir tai bus paskutinės reguliariojo Baltijos čempionato rungtynės. Lietuvos klubas sugrįš į Tartų miestą ir dar sykį žais su „Ulikool/Kalev“ komanda. Susitikimo pradžia 15 val.