Trečiąją pergalę iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė be rezultatyviausios pirmenybių krepšininkės Gabijos Meškonytės rungtyniaujanti Vilniaus „Kibirkštis“ (11-4).

Iniciatyvos besiėmusi Shenita Landry surinko dvigubą dublį, o Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės vadovaujama komanda namuose vykusiose turo rungtynėse 77:72 (18:15, 21:16, 20:22, 18:19) pranoko Klaipėdos „Fortūnos“ (6-10) krepšininkes, kurioms tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Šeimininkės į priekį šovė antrajame ketvirtyje, kuomet atsilikinėdamos 25:29 surengė galingą spurtą 14:2 ir ilgąją pertrauką pasitiko būdamos priekyje 39:31.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Fortūnai“ šiek tiek priartėjus (35:41), S. Landry surinko devynis taškus paeiliui, inicijavo „Kibirkšties“ atkarpą 11:2 ir užtikrintai paėmė iniciatyvą į savo rankas – 52:37.

Visgi tada uostamiesčio krepšininkės nepasidavė ir po aštuonių taškų paeiliui ketvirtajame ketvirtyje sugrąžino intrigą į rungtynes sumažindamos savo atsilikimą iki minimalaus – 61:63.

Kitoje atakoje Deanna Mayza smeigė tritaškį, S. Landry pelnė du taškus su pražanga ir atsilaikiusi sostinės ekipa išsaugojo persvarą – 69:63.

„Kibirkšties“ legionierė per 36 minutes iš viso pelnė 22 taškus (9/13 dvitaškiai, 4/10 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas, 4 kartus prasižengė, 6 sykius suklydo bei surinko 19 naudingumo balus.

Šį sezoną S. Landry tai buvo ketvirtasis dvigubas dublis. Šis rezultatas – antras lygoje, o daugiausiai kartų – penkis – tokį pasiekimą užfiksavo R. Mizgerytė.

„Kibirkštis“: Shenita Landry 22 (11 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė 14 (5 per. kam.), Deanna Mayza (7 rez. perd.) ir Dalia Donskichytė – po 9.

„Fortūna“: Roberta Mizgerytė 19, Sandra Baliutavičiūtė 15, Andra Gabalytė 14 (10 atk. kam.), Erika Kregždytė 13 (8 atk. kam.).