Vilniaus „Kibirkšties“ komanda po Kūčių ir Kalėdų švenčių grįžo į treniruotes ir pratybas praskaidrino kontrolinėmis rungtynėmis su Minsko „Horizont“ komanda.

Šiuo metu „Kibirkšties“ komanda pirmauja „MultiGyn“ lygos A divizione, o „Horizont“ komanda Baltarusijos pirmenybėse žengia trečioje vietoje.

Šį sezoną Vilniaus ir Minsko komandos tarpusavyje buvo susitikusios 2 kartus. Prieš sezoną kontrolinėse rungtynėse vilnietės nusileido 58:66, o Europos moterų krepšinio lygoje viešnios iš Baltarusijos laimėjo 67:66.

Penktadienio rungtynėse Vilniuje „Kibirkštis“ varžoves nugalėjo 58:55.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Gabija Meškonytė, kuri surinko 12 taškų.

Agnė Bobinaitė įmetė 10 taškų, Urtė Slavickaitė ir Livija Sakevičiūtė po 7, Eglė Zabotkaitė, Emilija Grigaliūnaitė ir Dalia Donskichytė po 5, Ieva Šimkutė – 4, Justina Miknaitė – 3, o Miglė Purlytė ir Justina Kraujūnaitė taškų nepelnė.

Šis susitikimas „Kibirkšties“ komandai buvo pasiruošimas po Naujų metų toliau vyksiančioms „MultiGyn“ jungtinės Lietuvos, Latvijos ir Estijos lygos kovoms, kuriose Vilniaus klubas sausio 5 dieną išvykoje susitiks su Rygos „Stradina Universitate“ komanda.