Vilniaus „Kibirkšties“ komanda toliau tęsia pasiruošimą naujam sezonui ir kontrolinėse rungtynėse šventė pergalę. Valdo Gecevičiaus auklėtinės pirmose rungtynėse Vilniuje 75:70 įveikė Norčiopingo „Dolphins“ klubą iš Švedijos, kurio trenere dirba Europos čempionė Jurgita Kaušaitė.

Antrosios komandų rungtynės įvyks jau sekmadienį, 12 val., M.Romerio universiteto sporto salėje.

Pirmame susitikime „Kibirkšties“ komanda iniciatyvą perėmė jau pirmame kėlinyje, kuriame nutolo 8 taškais. Tiesa, antrame ketvirtyje po šalto dušo atsigavusios švedės ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino, o per paskutines 10 minučių vilnietės pakreipė rungtynių svarstykles į savo pusę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Morgan Pullins. Amerikietė pelnė 13 taškų.

Gabija Meškonytė surinko 12, Livija Sakevičiūtė – 10, Dalia Donskichytė – 9, Miglė Purlytė – 8, Ieva Šimkutė – 6, Agnė Bobinaitė – 5, Eglė Zabotkaitė ir Urtė Slavickaitė po 4, Justina Kraujūnaitė – 3, Justina Miknaitė – 1.