Vilniaus „Kibirkšties“ komanda iškovojo antrą pergalę šį savaitgalį vykusiame Rytų Europos krepšinio lygos (EEWBL) ture. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės sekmadienį 70:56 įveikė Minsko „Horizont“ klubą iš Baltarusijos ir savo sąskaitoje jau turi 3 pergales per 5 rungtynes. Baltarusėms tai buvo 5 nesėkmė iš eilės.

„Kibirkštis“ šį sezoną dar nepralaimėjimo nei vienų iš šešių rungtynių žaistų Vilniuje.

Vilnietės jau nuo pirmo kėlinio perėmė iniciatyvą į savo rankas ir kontroliavo žaidimą. Po pirmų 10 minučių „Kibirkštis“ pirmavo 7 taškų skirtumu, o antrame ketvirtyje pranašumas tapo dviženkliu.

Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino, tačiau vilnietės ir toliau išlaikė savo pranašumą, o per paskutines 10 minučių užtvirtino pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po 12 taškų pelniusios Laura Juškaitė ir Dalia Donskichytė.

Laurita Jurčiūtė ir Gabija Meškonytė pelnė po 11 taškų, Urtė Slavickaitė – 9, Shenita Landry – 7, Ieva Savickaitė – 5, Agnė Bobinaitė – 3, o Miglė Purlytė taškų nepelnė.

„Horizont“ komandoje Anna Nužnaja pelnė 16 taškų, o Natallia Harbachova įmetė 12 taškų.

Kitose dienos rungtynėse Liepojos „Papirs“ klubas iš Latvijos 95:82 nugalėjo Apeldoorno „FSG Royal Eagles“ ekipą iš Olandijos.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais jau gruodžio 9 dieną, kai namuose priims Marijampolės „Sūduvos“ ekipą.