Vilniaus „Kibirkšties“ komanda pirmoje mačo dalyje pirmavo 20 taškų skirtumu, tačiau antroje dalyje visiškai pasikeitė ekipos veidas ir sostinės krepšininkės Lietuvos moterų krepšinio lygoje 76:80 nusileido Kauno rajono „Sirenų“ komandai bei metus šalies čempionate užbaigė trečioje pozicijoje.

Trečia vieta LMKL turnyro lentelėje reiškia, kad „Kibirkšties“ komanda moterų taurės pusfinalyje neturės namų aikštės pranašumo.

„Kibirkšties“ komanda puikiai pradėjo rungtynes. Jau per pirmas 10 minučių vilnietės susikrovė dviženklę persvarą, o antrame kėlinyje skirtumas pasiekė jau 20 taškų ir sostinės ekipa, tiesiog, dominavo aikštėje.

Trečiame kėlinyje 4 tolimus metimus pataikiusios „Sirenos“ sumažino atsilikimą ir po 30 minučių kovos vilnietės buvo priekyje 14 taškų skirtumu. „Kibirkšties“ komandai antroje mačo dalyje krepšys ir toliau buvo lyg užrištas atakuojant iš tritaškio zonos bei likus 4 minutėms vilniečių persvara buvo likusi vos 7 taškai.

Likus pusantros minutės, po kelių apmaudžių „Kibirkšties“ klaidų, vilniečių pranašumas buvo sumenkęs iki 3 taškų, o likus minutei į priekį išsiveržė aikštės šeimininkės. Sostinės krepšininkės toliau klydo puolime, o „Sirenos“ sėkmingai realizavo baudų metimus. Likus kelioms sekundėms „Kibirkšties“ deficitas buvo 2 taškai, tačiau Gabijos Meškonytės dvitaškis buvo netikslus ir Kauno rajono klubas šventė pergalę.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ komandoje žaidė Shenita Landry. Amerikietė pelnė 18 taškų, atkovojo 9 ir perėmė 5 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Gabija Meškonytė surinko 15 taškų (4 rez. per.), Laura Juškaitė – 14 (11 atk. kam., 6 kld.), Laurita Jurčiūtė – 13, Urtė Slavickaitė ir Dalia Donskichytė po 6, Ieva Savickaitė – 4, o Agnė Bobinaitė taškų nepelnė.

Vilniaus klube šiame mače nežaidė įžaidėja Justina Kraujūnaitė, kuri patyrė sunkią kelio traumą, o Miglė Purlytė ir Eglė Zabotkaitė nežaidė trenerių sprendimu.

„Sirenų“ komandoje Arina Bilotsevkivska pelnė 18 taškų, Olena Ogorodnikova įmetė 14 taškų, o Eglė Malašauskė pelnė 12.

Kitas oficialias rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais sausio 6 dieną, kai Rytų Europos krepšinio lygos ture Liepojoje (Latvija) susikaus su Izmiro „Bornova Becker“ klubu iš Turkijos.