Vilniaus „Kibirkšties“ komandai išvyka į Estiją nebuvo sėkminga. Valdo Gecevičiaus auklėtinės „MultiGyn“ jungtiniame Lietuvos, Latvijos ir Estijos čempionate 73:75 nusileido Talino „Ulikool“ komandai.

Vilniaus komandai tai buvo trečia nesėkmė per aštuonias rungtynes.

„Kibirkšties“ komanda sunkiai pradėjo rungtynes ir per pirmas dešimt minučių pelnė tik 11 taškų bei leido šeimininkėms pirmauti trimis taškais. Antrame kėlinyje situacija kiek pagerėjo, tačiau ir toliau dominavo gynyba. V.Gecevičiaus auklėtinės sumažino atsilikimą iki 2 taškų.

Po didžiosios pertraukos „Kibirkšties“ ekipa aikštėje pasirodė su visai kita energija, dominavo puolimas ir per kėlinį vilnietės pelnė daugiau taškų nei per pirmus du – 29. Lietuvos klubas ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą.

Per paskutines 10 minučių viskas keitėsi kelis kartus, tačiau Estijos klubas vėl išsiveržė į priekį. Likus pusei minutės Justina Kraujūnaitė pataikė tritaškį ir rezultatas tapo lygus (73:73), tačiau jau netrukus pati gynėja prasižengė, o estės pataikė abu baudos metimus. Paskutinei atakai vilnietės turėjo 15 sekundžių, tačiau lemiamas J.Kraujūnaitės metimas buvo netikslus ir „Ulikool“ komanda šventė pergalę.

„Kibirkšties“ komanda rezultatyviausiai žaidė Morgan Pullins. Po traumos sugrįžusi amerikietė pelnė 16 taškų, atkovojo 9 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

Ieva Šimkutė pelnė 13 taškų (11 atk. kam.), Gabija Meškonytė – 12 (6 rez. per.), Agnė Bobinaitė – 11, Dalia Donskichytė – 10, Justina Kraujūnaitė – 7 (8 rez. per.), Livija Sakevičiūtė – 2, o Miglė Purlytė taškų nepelnė.

„Ulikool“ komandoje Annika Koster pelnė 20 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Trine Kasemagi įmetė 16, o Birgit Piibur – 15.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais sausio 26 dieną, kai namuose priims Ukmergės „Vilkmergės“ krepšininkes.