Vilniaus „Kibirkšties“ komanda antrą kartą per tris dienas įveikė Norčiopingo „Dolphins“ klubą iš Švedijos. Valdo Gecevičiaus auklėtinės kontrolinėse rungtynėse Vilniuje varžoves nugalėjo 80:75.

Pirmame susitikime vilnietės varžoves įveikė 75:70.

„Tai buvo geras jėgų patikrinimas su pajėgiu varžovu, – sakė „Kibiršties“ komandos treneris V.Gecevičius. – Džiaugiuosi, kad merginos kovėsi, nenuleido rankų, aišku, ne viskas pavykto, tačiau dar ruošiamės sezonui. Mane džiugina mūsų kolektyvas ir jo nusiteikimas. Rimtai dirbame ir nieko nereikia kartoti kelis sykius. Merginos gyvena krepšiniu net ir per laisvas dienas.“

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ komandoje žaidė Morgan Pullins, kuri surinko 16 taškų.

Gabija Meškonytė pelnė 13 taškų, Dalia Donskichytė – 12, Agnė Bobinaitė – 11, Livija Sakevičiūtė – 9, Eglė Zabotkaitė – 6, Justina Kraujūnaitė – 5, Miglė Purlytė ir Ieva Šimkutė po 4.

„Mes tikrai galėjome laimėti, – po rungtynių šypsojosi „Dolphins“ klubo trenerė Jurgita Kaušaitė. – Pora klaidų rungtynių pabaigoje… tačiau pademonstravome charakterį, kovojome iki pabaigos. Mes čia atvažiavome mokytis. Mokytis iš klaidų ir mokytis pažinti viena kitą.“

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais rugsėjo 28-29 dienomis, kai Latvijoje išbandys jėgas su Rytos TTT krepšininkėmis.