Antrą pergalę iš eilės ir antrą sezone iškovojo Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ komanda. Diliaros Velišajevos ir Valentino Kanapkio treniruojama dublerių ekipa „Akvilės“ krepšinio lygos rungtynėse 62:58 palaužė Vilniaus krepšinio klubą „Patriotės“.

„Kibirkšties-VKM“ komanda turnyro lentelėje, B grupėje, su Vilniaus „Svaja“ dalinasi 1-2 pozicijas.

Nors po trijų kėlinių „Kibirkšties-VKM“ komanda pirmavo 14 taškų skirtumu, tačiau per paskutines 10 minučių per daug atsipalaidavo ir vos nebuvo pernelyg nebaustos.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Eglė Zabotkaitė. Puolėja per 28 minutes pelnė 20 taškų (4/6 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 5 metimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Andrėja Pečiūraitė pelnė 15 taškų (14 atk. kam., 3 per.), Miglė Purlytė – 8, Patricija Sribikytė – 6, Brigita Kleponytė ir Gintarė Bulonaitė po 4, Austėja Brazdeikytė – 3, Beatričė Kadžiūtė – 2 (10 rez. per., 3 per.), Gitana Paulauskaitė ir Aušrinė Šveikauskaitė taškų nepelnė.

„Patriočių“ komandoje Jurgita Šegždaitė pelnė 16 taškų, o Ramunė Eskerkaitė pelnė 12 taškų.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VKM“ komanda žais lapkričio 5 dieną su Vilniaus „Tiketos“ klubu.