Pirmose 2016-2017 metų sezono „Akvilės“ lygos rungtynėse pergalę šventė Viiniaus „Kibirkšties-VKM“ (1-0) klubas, kuris svečiuose 73:66 (15:20, 22:13, 20:21, 16:12) įveikė Vilniaus universiteto (0-1) komandą.

Pirmąjį kėlinį jaunosios „Kibirkšties-VKM“ krepšininkės pralaimėjo 15:20, tačiau vėliau atrodo savąjį žaidimą ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudamos 37:33. Po trijų kėlinių jų persvara siekė tris taškus, o lemiamą ketvirtį jos laimėjo keturių taškų skirtumu.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Beatričė Kadžiūtė. Ji per 19 minučių pelnė 12 taškų, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Andrėja Pečiūraitė įmetė 11 taškų (12 atk. kam., 5 per., 5 kld.), Miglė Purlytė – 10 (5/9 dvit.), Eglė Zabotkaitė – 9 (5 atk. kam.), Gitana Paulauskaitė – 7, Gintarė Bulonaitė – 6, Emilija Mikoliūnaitė – 5 (3 rez. per.), Patricija Sribikytė – 4, Austėja Brazdeikaitė – 3, Brigita Kleponytė, Aušrinė Šveikauskaitė ir Justina Miknaitė po 2.

Vilniaus universiteto komandoje Gintarė Savickytė pelnė 22 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.

Informacija: akvileslyga.lt ir bckibirkstis.lt