Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ krepšininkės „Akvilės“ moterų lygoje patyrė trečią nesėkmę. Simo Pociūno treniruojamos „Kibirkšties“ dublerės po atkaklios ir permainingos kovos 54:56 (24:17, 11:18, 16:15, 3:6) nusileido Vilniaus krepšinio klubui „Patriotės“.

Nors pirmą kėlinį geriau pradėjo „Kibirkšties-VKM“ komanda, tačiau jau antro ketvirčio metu aikštės šeimininkės išlygino rezultatą. Trečiame kėlinyje žaidimas tapo lygus ir po trijų kėlinių „Kibirkšties-VKM“ krepšininkės pirmavo 1 tašku, tačiau gynybinio pobūdžio paskutinis ketvirtis nebuvo sėkmingas ir „Patriotės“ pasiekė pergalę.

„Kibirkšties-VKM“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Agnė Bobinaitė, kuri pelnė 15 taškų, atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Urtė Slavickaitė surinko 9 taškus (6 atk. kam., 5 rez. per., 3 per., 6 kld.), Evelina Mauraitė – 7 (4 kld.), Kornelija Vasilevskaitė (8 atk. kam.), Goda Kuzminskytė ir Patricija Sribikytė (6 atk. kam.) po 4, Emilija Mikoliūnaitė – 3 (3 per.), Indrė Zabotkaitė, Gitana Paulauskaitė, Eglė Zabotkaitė ir Miglė Purlytė po 2, o Brigita Kleponytė taškų nepelnė.

„Patriočių“ komandoje Ramunė Eskertaitė pelnė 19 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Kibirkšties-VKM“ komanda turnyro lentelės A grupėje su 2 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais rikiuojasi 5 vietoje tarp 8 komandų.

Kitas rungtynes jaunosios krepšininkės žais lapkričio 8 dieną, kai susikaus su Vilniaus „Tiketos“ komanda.