BIG-92731Po pertraukos į krepšinio aikšteles sugrįžo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginos. Šįkart sugrįžimas paženklintas Vilniaus universiteto (VU) komandos sutriuškinimu. Jas net 46 taškų skirtumu – 92:46 (27:11, 22:6, 30:17, 13:12) nukovė LSKL vicečempionės Mykolo Romerio universiteto (MRU) studentės, kurių gretose aikštėje pasirodė 4 Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės.

Apylygiai komandos grūmėsi tik 4 minutes, tada VU minimalia persvara buvo priekyje – 6:5. Netrukus MRU sužaidė atkarpą 13:0 gerokai trūktelėjo į priekį – 18:6.

Po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 32 taškai – 49:17, o antroje rungtynių pusėje skirtumas dar labiau išaugo.

MRU gretose naudingiausiai žaidė „Kibirkšties-VIČI“ žaidėja Daugilė Šarauskaitė. Vidurio puolėja per 31 minutę pelnė 16 taškų (8/12 dvitaškiai), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 7 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

„Kibirkšties-VIČI“ vidurio puolėja Ieva Šimkutė per 15 minučių pelnė 19 taškų (7/9 dvitaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir blokavo 1 metimą.

„Kibirkšties-VIČI“ puolėja Indrė Dudėnaitė per 25 minutes įmetė 3 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir blokavo 2 metimus.

„Kibirkšties-VIČI“ gynėja Eglė Šniokaitė per 15 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

VU gretose „Kibirkšties-VIČI“ puolėja Vita Žilinskaitė per 32 minutes įmetė 7 taškus (2/16 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 metimą blokavo.

MRU laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 57:45.

LSKL merginų čempionato turnyro lentelė (žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškai):