_MG_3510Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda patyrė antrą nesėkmę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Nugalėtojų titulą ginančios vilnietės savo aikštėje, Mykolo Romerio universitete, 47:53 (14:22, 10:12, 13:5, 10:14) turėjo pripažinti šalies bronzos medalininkių Klaipėdos „Fortūnos“ komandos pranašumą. Vilnietės per tris susitikimus yra iškovojusios vieną pergalę.

Mačą geriau pradėjo „Kibirkšties-VIČI“ merginos (7:3), tačiau pirmo ketvirčio viduryje  jų puolimas pradėjo strigti, viešnios laimėjo atkarpą 11-0 iš išsiveržė į priekį (10:14). Po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė 8 taškai (14:22). Antrą kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo sostinės krepšininkės, kurios po kelių rezultatyvių atakų sumažino atsilikimą iki 3 taškų (22:25), vis tik keli skuboti sprendimai puolime neleido „Kibirkšties-VIČI“ merginoms perimti iniciatyvos, po dviejų kėlinių komandos skyrė 10 taškų (24:34).

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės pademonstravo pavyzdinę gynybą ir per 5 minutes „Fortūnos“ žaidėjoms neleido pelnyti nei taško bei sumažino atsilikimą iki 4 taškų (30:34). Ketvirčio pabaigoje žaidimas išsilygino ir komandos taškus pelnė daugiausiai baudų metimais (37:39). Ketvirtą kėlinį penkiais taškais iš eilės pradėjo Klaipėdos komanda (37:44) ir nors paskutinę minutę „Kibirkšties-VIČI“ merginos priartėjo iki 4 taškų (47:51), tačiau tiksliau baudos metimus mačo pabaigoje metusios viešnios išsivežė pergalę iš Vilniaus (47:53).

Vilniaus komandoje Chastity Reed pelnė 10 taškų (5/19 dvitaškiai, 5 atk. kam.), Eglė Šniokaitė – 9 (2/12 dvitaškiai, 4 rez. per.), Vita Gorobets (1/4 tritaškiai, 6 atk. kam.) ir Daugilė Šarauskaitė (8 atk. kam.) po 7, Ny Hammonds – 6 (2/12 dvitaškiai), Vitalija Kaminskytė – 5, Vita Žilinskaitė – 3, o Justina Kraujūnaitė taškų nepelnė (4 rez. per.).

Šiame mače „Kibirkšties-VIČI“ komandoje nerungtyniavo vidurio puolėja Ieva Šimkutė ir puolėja Akvilė Vitunskaitė.

„Fortūnos“ gretose Marina Solopova surinko 14 taškų (3/11 tritaškiai), Monika Grigalauskytė pelnė 13 (10 atk. kam.), o Lina Aglinskaitė – 11.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ merginos šeštadienį, 19:00 valandą, žais namuose su Kauno rajono „Sirenų“ krepšininkėmis.