BIG-91907Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkėms tik iš ketvirto karto pavyko šį sezoną įveikti Klaipėdos „Fortūnos“ komandą. Nugalėtojų titulą ginanti sostinės ekipa uostamiestyje 55:50 (11:10, 12:12, 14:13, 18:15) palaužė vietos komandą ir įsirašė labai svarbią pergalę turnyro lentelėje. Prieš tai tris kartus „Kibirkšties-VIČI“ komanda turėjo pripažinti Klaipėdos komandos pranašumą.

„Kibirkšties-VIČI“ komanda, kuri iškovojo 12 pergalę per 24 rungtynes, turnyro lentelėje rikiuojasi penktoje vietoje.

Lygi kova tęsėsi tris rungtynių kėlinius, kai po trisdešimties minučių kovos Vilniaus krepšininkės pirmavo tik 2 taškų skirtumu. Kiek didesnę persvarą sostinės ekipa susikrovė ketvirto kėlinio antroje dalyje, o pabaigoje ją įtvirtinto baudos metimais.

„Kibirkšties-VIČI“ komanda laimėjo kovą po krepšiais (52-39) ir dvigubai daugiau atliko rezultatyvių perdavimų (14-7).

Sėkmingas rungtynes sužaidė „Kibirkšties-VIČI“ žaidėja Daugilė Šarauskaitė. Vidurio puolėja per 35 minutes pelnė 10 taškų (5/11 dvitaškiai), atkovojo 19 ir perėmė 2 kamuolius bei blokavo 6 metimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Nysia Hammonds pelnė 12 taškų (5/13 dvitaškiai, 6 rez. per.), Eglė Šniokaitė – 10 (3/13 dvitaškiai, 5 rez. per.), Vitalija Kaminskytė (2/2 tritaškiai, 7 atk. kam.), Vita Gorobets ir Ieva Šimkutė (8 atk. kam., 7 kld.) po 6, Vita Žilinskaitė – 5, Austėja Širšinaitytė ir Indrė Dudėnaitė taškų nepelnė.

„Fortūnos“ komandoje Marina Solopova pelnė 16 taškų (2/9 tritaškiai), Monika Grigalauskytė pridėjo 10 (9 atk. kam.), o Roberta Mizgerytė – 9.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ komanda žais vasario 27 dieną išvykoje su Kauno rajono „Sirenų“ ekipa.