Tik šį sezoną susibūrusi Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ moterų komanda jau šeštadienį iškovos pirmuosius medalius istorijoje. Sostinės klubas Lietuvos krepšinio federacijos taurės pusfinalyje po sunkios kovos 81:72 palaužė Klaipėdos „Lemminkainen“ ekipą. Šeštadienį pirmame savo finale vilnietės kovos su Kauno „Viči-Aistėmis“.

Prie „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandos pergalės pusfinalyje nemažai prisidėjo ir legionierė iš Latvijos Santa Dreimanė. Gynėja per 22 minutes pelnė 13 taškų bei atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį.

„Šiandien mes parodėme charakterį. Noriu pasakyti, jog pusfinalyje pergalę iškovojome tik valios pastangomis. Šiuo metu mums nėra lengva situacija. Kristina Vengrytė žaidė karščiuodama, problemų turi įžaidėja Sakellie Daniels, – pasakojo S.Dreimanė. – Tačiau jos ėjo į aikštelę ir kovėsi.

Rungtynes mes pradėjome gerai. Greitai žaidėme puolime, bėgome į greitas atakas ir skirtumas didėjo mūsų naudai. Tačiau vėliau mes praradome žaidimo ritmą, pradėjome žaisti lėtai ir „Lemminkainen“ ekipa ne tik išlygino rezultatą, tačiau ir susikrovė pranašumą.

Po didžiosios pertraukos mes grįžome nusiraminusios ir vėl pradėjome žaisti geriau. Mes nugalėjome, nes kiekviena kovojome iš visų jėgų ir iki rungtynių pabaigos išlikome komanda. Visos merginos, kurios buvo aikštėje prisidėjo prie šios pergalės.

Finale su „Viči-Aistėmis“ bus labai sunku. Tačiau prieš šią komandą šį sezoną jau kelis kartus žaidėme ir pamatėme, kad galime kovoti. Atiduosime visas jėgas“.

Lietuvos krepšinio federacijos taurės finalas tarp Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ir Kauno „Viči-Aisčių“ komandų įvyks šeštadienį 18:15 val. Garliavoje.