Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda antradienį pradeda Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) rungtynių maratoną. Sostinės ekipa per penkias dienas sužais trejas rungtynes. Antradienį ir trečiadienį lauks baltarusių egzaminas. Pirmąją dieną iššūkį mes Grodno „Olimpia“, jau po paros ir Grodno „Viktoria“. Šeštadienį Baltijos lygoje jau lietuviškas mūšis: „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa namuose priims Kauno rajono „Sirenos“ komandą.

„Olimpia“ komanda kol kas yra vienintelė nepralaimėjusi Baltijos lygos A grupėje. Baltarusių sąskaitoje trys pergalės ir antra vieta turnyro lentelėje. „Viktoria“ ekipa su viena pergale ir dviem nesėkmėmis – penkta. Taip pat rungtyniaujanti „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda žengia laipteliu aukščiau.

„Su abejomis baltarusių komandomis žaidėme praėjusiais metais, kai dalis dabartinės mūsų ekipos rungtyniavo Vilniaus MRU komandoje, – teigia „Kibirkšties-Tichės-IKI“ puolėja Šarūnė Povilionytė. – Manau, abi varžovių komandos yra įveikiamos, todėl sieksime dviejų pergalių“.

„Olimpia“ gretose BWBL rezultatyviausiai rungtyniauja vidurio puolėja Natllia Kozun. Ji per trejas rungtynes vidutiniškai pelno po 12,3 taško. „Viktoria“ gretose rezultatyvumu išsiskiria 11,3 taško pelnanti Violeta Kiuliak.

„Man prieš šias baltarusių komandas dar nėra tekę žaisti, todėl sunku daug apie jas kalbėti, – teigia „Kibirkšties-Tichės-IKI“ vidurio puolėja Vita Žilinskaitė. – Sunku pasakyti kaip joms seksis Lietuvoje, tačiau mes tikrai stengsimės iš visų jėgų. Norime laimėti visas rungtynes“.

Šeštadienį lauks šį sezoną jau puikiai pažįstama Kauno rajono „Sirenų“ komanda. Vilniaus klubas su kaunietėmis žaidė du kartus ir abu sykius teko pripažinti laikinosios sostinės ekipos pranašumą. Lietuvos čempionate vilnietės pralaimėjo 67:70, o Baltijos lygoje nusileido 62:79.

„Su Kauno ekipa šį sezoną jau rungtyniavome. Tiesa, abu kartus turėjome joms nusileisti. Dabar puikus metas įrodyti, jog galime tai padaryti“, – optimizmo nestokoja V.Žilinskaitė.

„Norime atsirevanšuoti „Sirenų“ ekipai, – komandos draugei antrina Š.Povilionytė. – Varžovės turi problemų su traumomis, todėl tikimis, kad tai mums padės“.

„Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandą pastaruoju metu taip pat kamavo smulkios traumos. Dėl nugaros problemų Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurėje nežaidusi Sigita Galdikaitė jau turėtų grįžti į aikštelę.

„Smulkių problemų yra visada, tačiau viskas gerai. Žaisime pajėgiausios sudėties“, – žada „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandos gydytojas Spartakas Zastarskis.

2011-12-13 18:30 val.
Vilniaus „Kibirkštis-Tichė-IKI“ – Grodno „Olimpia“ (Baltarusija)
M.Romerio universitetas (Ateities g. 20)

2011-12-14 18:30 val.
Vilniaus „Kibirkštis-Tichė-IKI“ – Grodno „Viktoria“ (Baltarusija)
M.Romerio universitetas (Ateities g. 20)

2011-12-17 13:30 val.
Vilniaus „Kibirkštis-Tichė-IKI“ – Kauno rajono „Sirenos“ (Lietuva)
M.Romerio universitetas (Ateities g. 20)