Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ moterų krepšinio komandai nepavyko iškovoti antrosios pergalės Lietuos moterų krepšinio lygos (LMKL) varžybose. Sostinės klubas namuose 66:70 (17:13, 13:22, 20:15, 16:20) pralaimėjo Klaipėdos „Lemminkainen“ krepšininkėms ir patyrė ketvirtą nesėkmę per penkerias rungtynes.Rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ pradėjo tokiu penketuku: Sakellie Daniels, Santa Dreimanė. Kristina Vengrytė, Brigid Bowley ir Vita Žilinskaitė.

Vilnietės geriau pradėjo rungtynes ir sužaidus keturias minutes buvo priekyje trimis taškais (10:7). Toliau komandos keitėsi taikliais metimais ir pirmosios dešimt minučių baigėsi „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandai pirmaujant keturių taškų skirtumu (17:13).

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo viešnios. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (21:21). Netrukus klaipėdietės persvėrė rezultatą ir padidino pranašumą iki penkių taškų (23:28). Sėkmingiau sužaidusios atkarpą „Kibirkšties-Tichės-IKI“ krepšininkės po Šarūnės Povilionytės tritaškio sumažino atsilikimą iki minimumo (30:31), tačiau kėlinį penkių taškų skirtumu laimi „Lemminkainen“ (30:35).

Trečiojo kėlinio pradžioje skirtumas šokteli iki aštuonių taškų (32:40), tačiau tada du tolimus šūvius iš eilės pataikė S.Dreimanė (38:40). Likus trims minutėms K.Vengrytė pelno penkis taškus iš eilės ir išlygina rezultatą (46:46), o netrukus Sigita Galdikaitė jį ir persveria (48:46). Po trijų kėlinių komandos išėjo ilsėtis esant lygiam rezultatui (50:50).

Ketvirto kėlinio pradžioje po K.Vengrytės ir Š.Povilionytės taškų „Kibirkšties-Tichės-IKI“ merginos išsiveržė penkiais taškais (55:50). Likus žaisti beveik tris minutes „Lemminkainen“ sumažino atsilikimą iki minimumo (63:62). Likus mažiau nei minutei K.Vengrytė prarado kamuolį ir klaipėdietės išsiveržė į priekį (66:68). Po „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandos paimtos minutės pertraukėlės Gretos Šniokaitės mestas tolimas metimas tikslo nepasiekė, o teisėjo švilpukas pergalę užfiksavo uostamiesčio ekipai (66:70).

Vilniaus komandos gretose rezultatyviausiai žaidė K.Vengrytė. Puolėja per 35 minutes pelnė 17 taškų (6/14 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

S.Galdikaitė įmetė 13 taškų(4/11 dvitaškiai, 9 atk. kam.), S.Dreimanė – 10 (2/5 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), G.Šniokaitė ir Š.Povilionytė (2/4 tritaškiai) po 8, B.Bowley – 6 (3/11 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 5 atk. kam.), V.Žilinskaitė (7 atk. kam.) ir S.Daniells (7 atk. kam., 4 rez. per.) po 2, Eglė Šniokaitė taškų nepelnė.

„Lemminkainen“ komandoje 22 taškus pelnė Rita Mileškienė. „Liūdna, kad pralaimėjome rungtynių pabaigoje, – teigė „Kibirkšties-Tichės-IKI“ gynėja Santa Dreimanė. – Mums labiau reikėtų žaisti kaip komandai, nes šiandien norėjome laimėti kiekviena atskirai. Turime daugiau atlikti perdavimų, prakirtimų. Per dvejas dienas žaidėme su visiškai skirtingomis komandomis. Vakar mūsų varžovės buvo vyresnės, todėl jų žaidimas buvo lėtesnis. Klaipėdos komanda panaši į mūsų. Jos jaunos, greitai bėga. Padarėme per daug klaidų“.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda žais antradienį prieš Rygos „TTT-Riga“ ekipą iš Latvijos. Tai bus Baltijos lygos mačas.