Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ merginos apsilankė Vilniaus krepšinio mokyklos (toliau VKM) organizuojamo vaikų turnyro uždarymo šventėje ir įteikė prizus mergaitėms, kurios dar tik pradeda siekti krepšinio aukštumų. „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda taip siekia padėti perspektyvioms mergaitėms toliau tęsti pradėtą darbą.

Iš buvusių Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinių, o dabar „Kibirkšties-Tichės-IKI“ žaidėjų Sigitos Galdikaitės, Vitos Žilinskaitės ir Gretos Šniokaitės rankų, jaunosios VKM atstovės buvo apdovanotos sportiniais bateliais.

Šis „Kibirkšties-Tichės-IKI“ merginų apsilankymas Vilniaus krepšinio mokykloje buvo tęsinys prieš kelias savaites vykusio Kalėdinio-socialinio krepšinio renginio, kuriame Vilniaus ekipos merginoms iššūkį metė žinomi Lietuvos veikėjai. Tąkart „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda 87:78 palaužė „Kažkur Matytų“ komandą, o tiek patys abiejų komandų žaidėjai, tiek susirinkę žiūrovai galėjo aukoti pinigus bei dalyvauti specialiuose aukcionuose.

„Manau, kad viskas pavyko puikiai. Perspektyvias merginas galėjome tuo pačiu ir pasveikinti su šventėmis bei taip padėti joms toliau siekti krepšinio aukštumų, – teigė „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandos vadovas Rosvaldas Gorbačiovas. – Tikiuosi, kad tokia akcija vyks ir ateityje bei taip visi kartu kelsime Lietuvos moterų krepšinio lygį mūsų šalyje“.

„Nuostabus dalykas, – kalbėjo Vilniaus krepšinio mokyklos direktorius Antanas Naruševičius. – Manau, tai pirmasis toks atvejis mūsų sporto pasaulyje. Dvi komandos surengė puikią šventę, kurioje su žiūrovais surinko pinigų ir taip galėjo padėti perspektyvioms merginoms toliau eiti savo užsibrėžtu keliu. Pasikartosiu, tai tikrai nuostabus dalykas. Sveikinu už tokią iniciatyvą. Jaunosios mūsų krepšininkės labai laimingos“.

Dalyvaudamos turnyro uždarymo ceremonijoje liko patenkintos ir „Kibirkšties-Tichės-IKI“ merginos.

„Smagu, kad galėjome pratęsti tokią akciją. Jeigu tik taip prisidėsime prie didesnio mergaičių noro sportuoti, visada tokias akcijas palaikysime“, – teigė „Kibirkšties-Tichės-IKI“ žaidėja Vita Žilinskaitė.

„Matome besišypsančius mergaičių veidus. Smagu, kad prie to prisidedam ir mes. Linkime jaunosioms krepšininkėms daug noro ir toliau sėkmingai tobulėti“, – kalbėjo „Kibirkšties-Tichės-IKI“ gynėja Greta Šniokaitė.

Vilniaus ekipa ir ateityje stengsis prisidėti prie Lietuvos moterų krepšinio populiarinimo.