Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda pagaliau oficialiai gali pristatyti savo internetinę svetainę www.bckibirkstis.lt. Nuo šiol komandos sirgaliai ir krepšinio mylėtojai čia galės surasti karščiausias naujienas, įdomiausius straipsnius ir aktualiausius interviu. Varžovų komandos analizė ir ypatumai, rungtynių aprašymai, trenerių, žaidėjų ir klubo vadovų komentarai – visa tai bus galima surasti bckibirkstis.lt svetainėje.

O taip pat įdomiausios Lietuvos moterų krepšinio lygos naujienos, „Kibirkšties-Tichės-IKI“ merginų pasirodymai kituose čempionatuose ir t.t.

„Džiaugiamės, kad pagaliau galime pristati savo komandos svetainę, – kalbėjo „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandos vadovas Rosvaldas Gorbačiovas. – Dabar turėsime savo namus internete, kur kiekvienas mūsų bičiulis galės surasti pačios įdomiausios informacijos apie „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandą. Stengsimės, kad krepšinio bendruomenė galėtų surasti juos ne tik dominančios informacijos, tačiau ir peržiūrėti daugybę foto ir video galerijų bei sužinoti svarbiausius dalykus apie mūsų komandos merginas“.

www.bckibirkstis.lt svetainėje apsilankę komandos gerbėjai galės sužinoti kada ir kokios rungtynės laukia „Kibirkšties-Tichės-IKI“ merginų. Taip pat neliks nusivylę ir tie, kurie klubo merginas nori pažinti geriau. Svetainėje bus galima surasti informacijos apie svarbiausius krepšininkių laimėjimus, mėgstamiausius filmus ir atlikėjus, skaniausius patiekalus, ir, žinoma, vaikinus. Komandos legionierės atskleis paslaptis kur mėgsta lankytis sostinėje, o lietuvės atsakys kas svarbiau: sportinis kostiumas ar suknelės.

„Klausau įvairios muzikos. Nuo Placido Domingo iki Jay-z, Katie Melua, Adele, – teigia komandos kapitonė Kristina Vengrytė. – Knygas taip pat skaitau įvairias. Patinka Steven Levitt, Stephen J. Dubner “Freakonomics”, Remarkas“.

„Dieną renkuosi sportinį kostiumą, o vakare smagiau apsivilkti suknelę“, – kalbėjo „Kibirkšties-Tichės-IKI“ puolėja Šarūnė Povilionytė.

„Australijoje vaikštau paplūdimiu ir lankausi ūkininkų vaisių ir daržovių turgeliuose”, – taip savo mėgstamiausią laisvalaikį apibūdina komandos puolėja Brigid Bowley.

„Gyvenimo sunkumus priimti, kaip sunkias pamokas, iš kurių tikrai reikia mokytis. Toks mano credo“, – teigia „Kibirkšties-Tichės-IKI“ vidurio puolėja Ieva Prėskienytė.

Komandos svetainėje www.bckibirkstis.lt netrūks ir nuotraukų bei video galerijų.  

„Stengsimės, kad iš kiekvienų namų rungtynių galėtume pateikti puikų foto reportažą. Nuotraukose galėsite išvysti ne tik mūsų komandos merginas, tačiau ir jus pačius, komandos sirgalius, – teigė „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandos vadovas R.Gorbačiovas. – Video galerijoje pateiksime gražiausius rungtynių epizodus, smagiausius mūsų gyvenimo užkulisius ir, žinoma, trenerių bei žaidėjų komentarus“.