„Kibirkšties-Tichės-IKI“ moterų krepšinio komanda toliau tęsia pergalių seriją. Vilniaus klubas Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) 92:50 (26:7, 22:14, 28:23, 16:18) sutriuškino Gardino „Viktoria“ (Baltarusija) ekipą. Vilniaus komandai tai buvo trečioji pergalė per penkerias Baltijos lygos rungtynes.

Intriga laikėsi tik pačioje mačo pradžioje, jau kėlinio viduryje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ klubas išsiveržė į priekį dviženkle persvarą ir dominavo visas likusias rungtynes. Antrame kėlinyje skirtume pasiekė dvidešimt taškų, trečiame – trisdešimt, o ketvirtame pasiekė net keturiasdešimt.

„Kibirkšties-Tichės-IKI“ klubo vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius leido aikštėje pasirodyti visoms vienuolikai krepšininkių, o starto penketuko žaidėjos rungtyniavo mažiau.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Santa Dreimanė. Gynėja iš Latvijos per 28 minutes pelnė 14 taškų (3/9 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Šarūnė Povilionytė įmetė 13 taškų (5/9 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 7 atk. kam.), Sigita Galdikaitė (5 atk. kam.) ir Ieva Prėskienytė (11 atk. kam.) po 12, Eglė Šniokaitė (2/8 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 6 atk. kam., 8 rez. per.) ir Dalia Belickaitė (2/6 dvitaškiai) po 9, Kristina Vengrytė – 8, Greta Šniokaitė – 7, Brigid Bowley – 6, Vita Žilinskaitė – 2 (6 atk. kam.), o Sakellie Daniels taškų nepelnė.

Baltarusių komandoje Kseniya Voishal pelnė 12 taškų, o Viyaleta Kiuliak surinko 10.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ žais šeštadienį (2011-12-17) su Kauno rajono „Sirenų“ komanda. Tai bus Baltijos lygos rungtynės.