Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda nepavyko pratęsti pergalių serijos Lietuvos moterų krepšinio lygoje. Vilniaus klubas svečiuose 74:81 (14:21, 23:20, 25:17, 14:23) turėjo pripažinti Kauno rajono „Sirenų“ pranašumą. Vilniaus komandai tai buvo devintoji nesėkmė per dvidešimt penkerias rungtynes. Sostinės ekipa turnyro lentelėje nukrito į trečiąją poziciją, o į antrą pakilo Kauno rajono krepšininkės.

Rungtynes keturiais taškais pradėjo „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda (4:0), tačiau netrukus „Sirenos“ persvėrė rezultatą (4:6). Kėlinio viduryje po penkių iš eilės Gretos Šniokaitės taškų Vilniaus komanda dar kartą išsiveržė į priekį (10:8). Tačiau tada sostinės klubas sustojo, pralaimėjo atkarpą 0-9 ir buvo jau besivejančiųjų vaidmenyje (10:17). Po pirmo kėlinio išliko septynių taškų skirtumas (14:21).

Antrojo kėlinio pradžioje sąlygas ir toliau diktavo šeimininkės. Po Kristinos Alminaitės dvitaškio komandas jau skyrė dviženklis skirtumas (15:25). Nors Vilniaus komandai pavyko sumažinti atsilikimą iki šešių taškų (19:25), tačiau Kauno rajono ekipa skirtumą atstatė (19:29). Sostinės krepšininkės nenuleido rankų. Daugiausiai Gintarės Petronytės pastangomis po dviejų kėlinių ekipas teskyrė keturi taškai (37:41). Vien per antrąjį ketvirtį vidurio puolėja surinko 14 taškų.

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda. Sužaidus tris minutes po Sakellie Daniels dvitaškio Vilniaus komanda vėl išsiveržė į priekį (45:43). Netrukus solo pasirodymą pademonstravo Kristina Vengrytė. Puolėja iki tol nepelniusi nė taško, įmetė 12 taškų iš eilės ir po trijų kėlinių sostinės klubas pirmavo keturiais taškais (62:58).

Ketvirto kėlinio pradžioje po K.Vengrytės tolimo šūvio skirtumas padidėjo iki šešių taškų (66:60), tačiau Kauno rajono ekipa spurtavo ir persvėrė rezultatą (70:71). Nors po G.Šniokaitės dvitaškio Vilniaus komandai dar buvo pavykę išsiveršti į priekį, tačiau tada „Sirenos“ spurtavo 6-0 ir nutolo (72:77). Netrukus nesportine pražanga buvo nubausta Eglė Šniokaitė ir „Sirenos“ užtvirtino pergalę (74:81).

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-Tichės-IKI“ G.Petronytė. Vidurio puolėja per 29 minutes pelnė 21 tašką (5/12 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 8/9 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

K.Vengrytė pelnė 17 taškų (7/16 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4 atk. kam.), G.Šniokaitė – 16 (3/9 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/6 baudos, 4 atk. kam.), S.Daniels – 9 (2/6 dvitaškiai, 5/8 baudos, 10 atk. kam., 5 rez. per., 4 per.), E.Šniokaitė – 6 (6/8 baudos), Ieva Prėskienytė – 3 (3/6 baudos), Šarūnė Povilionytė – 2 (0/3 tritaškiai), o Santa Dreimanė taškų nepelnė.

„Sirenų“ gretose K.Alminaitė pelnė 35 taškus ir sugriebė 7 atšokusius kamuolius, o Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė įmetė 18 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.