Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda patyrė ketvirtą nesėkmę Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) turnyre. Vilnietės savo aikštėje 75:79 (12:16, 23:16, 20:20, 20:27) turėjo pripažinti Rygos „TTT-Riga“ komandos pranašumą. Po šios nesėkmės Lietuvos ekipa turnyro lentelėje ir toliau rikiuojasi ketvirtoje vietoje.

Rungtynes geriau pradėjo „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda (5:0), tačiau latvės netrukus perėmė iniciatyvą (5:9). Po penkių iš eilės Š.Povilionytės taškų vilnietės vėl išsiveržė į priekį (11:9), tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė viešnios iš Latvijos (12:16).

Antrojo kėlinio pradžioje taškus puolime sparčiai pradėjusi rinkti Gintarė Petronytė padėjo Vilniaus klubui išsiveršti į priekį (26:18). Ketvirčio pabaigoje skirtumas šiek tiek sumažėjo (35:32).

Trečią kėlinį latvės pradėjo spurtu 6:0 (35:38), tačiau „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa netrukus rezultatą išlygino ir persvėrė (41:40). Trečiojo kėlinio viduryje pirmavo tiek viena, tiek kita komanda. Kėlinys baigėsi trim taškais pirmaujant Vilniaus ekipai (55:52).

Ketvirto kėlinio pradžioje po Kristinos Vengrytės dvitaškio „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa išsiveržė į priekį septyniais taškais (61:54). „TTT-Riga“ kėlinio viduryje ne tik išlygino, tačiau ir persvėrė rezultatą (65:70). Likus dviems minutės po Santos Dreimanės  tritaškio skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų (70:72). Likus keturiasdešimt sekundžių vilnietės klysta gynyboje ir latvės pataiko tolimą metimą (71:77). Likus mažiau nei pusei minutės skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų, o latvės stojo mesti baudos metimų. Nors abu skriejo pro šalį, tačiau kamuolį atkovojo viešnių ekipa ir šventė pergalę (75:79).

„Kibirkšties-Tichės-IKI“  komandoje debiutavusi Gintarė Petronytė per 32 minutes pelnė 24 taškus (5/10 dvitaškiai, 14/15 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 4 varžovių metimus.

„Pritrūko susižaidimo. Dalyvavau tik vienoje treniruotėje, o jau žaidžiau daug laiko. Dar nepažįstu visų žaidėjų, trūko susišnekėjimo aikštėje, – po mačo teigė rezultatyviausia rungtynių žaidėja G.Petronytė. –  Padarėme daug klaidų, praleidome daug tolimų metimų. Pritrūko atkovotų kamuolių. Manau, toliau bus geriau. Man visada malonu žaisti Lietuvoje“.

Sigita Galdikaitė įmetė 12 taškų (4/7 dvitaškiai, 4/5 baudos, 4 atk. kam.), Šarūnė Povilionytė – 11 (4/7 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai), Sakellie Daniels – 9 (4/9 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/2 baudos, 6 atk. kam., 10 rez. per., 8 kld.), Santa Dreimanė – 8 (1/3 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 3/3 baudos, 6 atk. kam.), Kristina Vengrytė – 7 (3/6 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 1/2 baudos), Greta Šniokaitė – 4 (1/4 dvitaškiai), o Vita Žilinskaitė ir Eglė Šniokaitė taškų nepelnė.

„TTT-Riga“ komandoje Ieva Krastina pelnė 22 taškus, Sabine Niedola pridėjo 17, o Liga Surkusa – 16.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“  žais ketvirtadienį su Rygos „TTT-Riga Juniores“ ekipa. Rungtynių pradžia 18.00 val.