Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda sėkmingai tęsia pasirodymą Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyre. Sostinės klubo krepšininkės paskutinėse I etapo A grupės rungtynėse namuose 92:50 (21:8, 31:9, 24:11, 16:22) sutriuškino Kauno „KC KTU Kaunas“ ekipą ir pateko į antrąjį etapą. Vilniaus ekipa visas problemas išsprendė jau iki didžiosios pertraukos ir likusi rungtynių dalis buvo tik formalumas.

Sostinės ekipa šiame mače atliko 25 rezultatyvius perdavimus, o kaunietės vos 3.

Nugalėtojų gretose puikias rungtynes sužaidė Santa Dreimanė. Legionierei iš Latvijos pritrūko vos vieno atkovoto kamuolio iki trigubo dublio. Gynėja per 36 minutes pelnė 16 taškų (1/3 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius bei surinko 31 naudingumo balą.

Šarūnė Povilionytė įmetė 21 tašką (4/8 dvitaškiai, 3/11 tritaškiai, 4/4 baudos), Brigid Bowley – 19 (5/8 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4 atk. kam.), Kristina Vengrytė – 13 (6/8 dvitaškiai , 1/2 baudos, 4 atk. kam.), Vita Žilinskaitė – 10 (8 atk. kam.), Eglė Šniokaitė – 6 (7 atk. kam., 7 rez. per., 5 per.), Ieva Prėskienytė – 4 (6 atk. kam.), Greta Šniokaitė – 3 (4 rez. per.).

Amerikietė Sakellie Daniels nežaidė dėl legionierių limito, o Sigita Galdikaitė dėl nugaros traumos.

„KC KTU Kaunas“ komandoje 24 taškus pelnė Santa Okockytė. 12 įmetė Justina Matuzonytė, 4 – Urtė Bukauskaitė.

Antrame LKF taurės etape „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda žais su Marijampolės „Sūduvos“ ekipa.