Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ moterų komanda pradėjo savo pasirodymą Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės finalo ketverte. Pusfinalyje Vilniaus krepšininkės Garliavoje 81:72 (20:13, 13:28, 28:14, 20:17) nugalėjo Klaipėdos „Lemminkainen“ komandą ir keliauja į finalą, kur jau laukia nugalėtojų titulą ginsiančios Kauno „Viči-Aistės“.

Rungtynes dvitaškiu pradėjo klaipėdietės (0:2), tačiau tada dvylika taškų be atsako pelnė „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda (12:2). Netrukus trečiąja pražanga baudžiama Gintarė Petonytė. „Lemminkainen“ priartėjo iki keturių taškų (12:8), tačiau sostinės ekipa vėl nutolo (20:13). Ketvirtį tolimu tritaškiu metimu pabaigė klaipėdietės.

Antro kėlinio pradžioje ir toliau žaidimą savo rankose laikė „Kibirkšties-Tichės-IKI“  ekipa (28:19). Tačiau pasiekusios trisdešimtes taškų ribą Vilniaus krepšininkės sustojo. Likus žaisti trims minutėms iki kėlinio pabaigos klaipėdietės persvėrė rezultatą (30:31). Vilniaus komandai nepadėjo ir vyriausiojo trenerio Tado Stankevičiaus paprašyta minutės pertraukėlė. Po dviejų kėlinių „Lemminkainen“ pirmavo aštuoniais taškais (33:41).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda (41:45). Vilniaus klubas sugebėjo ne tik išlyginti, tačiau ir persverti rezultatą (51:49). Daugiausiai G.Petronytės ir seserų Šniokaičių pastangomis po trijų kėlinių Vilniaus ekipa pirmavo šešių taškų skirtumu (61:55).

Ketvirto kėlinio pradžioje sostinės komanda spurtavo 5:0 ir įgijo dešimties taškų pranašumą (65:55). Vilniaus ekipa toliau nemažino apsukų ir netrukus susikrovė aštuoniolikos taškų pranašumą (81:63). Rungtynių pabaigoje skirtumas šiek tiek sumažėjo, tačiau užtikrintą pergalę šventė Vilniaus ekipa (81:72).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Greta Šniokaitė. Gynėja pelnė 24 taškus (9/14 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/6 baudos) , atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius.

Gintarė Petronytė įmetė – 20 (8/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/5 baudos, 8 atk. kam., 3 per., 3 blk.), Eglė Šniokaitė – 14 (4/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/5 baudos), Santa Dreimanė – 13 (5/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/3 baudos, 3 atk. kam.), Kristina Vengrytė – 8 (4/13 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 8 atk. kam., 2 per.), Ieva Prėskienytė – 2 (3 atk. kam.), o Sakellie Daniels (0/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 0/2 baudos, 9 rez. per., 5 atk. kam., 3 per.), Šarūnė Povilionytė ir Vita Žilinskaitė taškų nepelnė.

„Lemminkainen“ komandoje Monika Grigalauskytė pelnė 22 taškus, Inesa Visgaudaitė surinko 16, o Gabrielė Gutkauskaitė – 12.

Finalo rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda žais šeštadienį su Kauno „Viči-Aisčių“ ekipa. Rungtynių pradžia 18:15 val.