Tik šį sezoną susibūrusi Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda iškovojo pirmuosius medalius. Garliavoje vykusiame Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės finale Vilniaus komanda 64:73 pralaimėjo Kauno „Viči-Aisčių“ komandai ir iškovojo sidabro medalius.

Rungtynes geriau pradėjo „Kibirkšties-Tichės-IKI“ merginos. Kauno komandai nepadėjo ir vyriausiojo trenerio Manto Šerniaus paprašyta minutės petraukėlė. Vilniaus ekipa puikiai išnaudojo vidurio puolėją Gintarę Petronytę ir po pirmo ketvirčio skirtumas siekė keturis taškus (20:16).

Antrame kėlinyje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ merginos ir toliau išlaikė iniciatyvą. Kauno ekipa dažnai rotavo sudėtimi, tačiau tai joms lauktų rezultatų neatnešė. Vienu metu sostinės krepšininkės buvo įgijusios aštuonių taškų pranašumą. Komandos išėjo ilsėtis Vilniaus komandai pirmaujant penkiais taškais (38:33)

Trečiąjį kėliniau geriau pradėjo “Viči-Aistės”, kurios sužaidus dvi minutes išsiveržė į priekį (40:41). Kėlinio viduryje sostinės krepšininkės atsiliko jau devyniais taškais (40:49).  Ketvirčio pabaigoje kaunietės į priekį išsiveržė trylikos taškų skirtumu, tačiau po tritaškį pataikiusios Kristina Vengrytė ir Sakellie Daniels rezultatą sušvelnino (48:57).

Ketvirto kėlinio pradžioje skirtumas vėl tapo dešimt taškų (51:61). Nors rezultatas porą kartų ir buvo sumažėjęs, tačiau atkurti intrigos Vilniaus komandai nebepavyko. „Kibirkšties-Tichės-IKI“ pralaimėjo rezultatu ir iškovojo sidabro medalius.

Rezultatyviausiai Vilniaus komandoje žaidė Gintarė Petronytė. Vidurio puolėja pelnė 21 tašką (7/17 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius bei blokavo 4 metimus.

G.Petronytė tapo naudingiausia finalo ketverto „Kibirkšties-Tichės-IKI“  komandos žaidėja.

Kristina Vengrytė pelnė 12 taškų (3/10 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4 atk. kam., 4 per.), Sakellie Daniels – 11 (3/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/4 baudos, 5 atk. kam., 5 rez. per., 4 per.), Greta Šniokaitė – 9 (2/10 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos, 3 atk. kam., 4 rez. per.) , Eglė Šniokaitė – 7 (2/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 3 rez. per.), Santa Dreimanė – 4 (2/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4 atk. kam.), o Ieva Prėskienytė taškų nepelnė.

Kauno komandoje 18 taškų pelnė Vita Kuktienė, 16 – Cournay Pilypaitis, 14 – Vaida Sipavičiūtė.

Nuotraukų autorystė: Fotodiena.lt/Robertas Dačkus