Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda antrą kartą per tris dienas nugalėjo Utenos „Utena“ komandą. Sostinės krepšininkės Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) ketvirtojo rato pirmose rungtynėse svečiuose 78:65 nugalėjo Utenos klubą, iškovojo keturioliktą pergalę ir turnyro lentelėje pakilo į trečiąją vietą.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkės (14:12), tačiau tada Vilniaus komanda spurtavo 12-0 ir po pirmojo kėlinio susikrovė dvylikos taškų pranašumą (12:24). Antrame kėlinyje sąlygas ir toliau diktavo „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda. Vilnietės ketvirčio viduryje buvo susikrovusios šešiolikos taškų pranašumą (26:40), tačiau ekipos išėjo ilsėtis šeimininkėms atsiliekant dešimties taškų skirtumu (31:41).

Trečio kėlinio pradžioje nei vienai ekipai nepavyko spurtuoti. Sužaidus penkias minutes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda laimėjo atkarpą 11-0 ir susikrovė septyniolikos taškų pranašumą (41:58). Po trijų kėlinių Vilniaus komanda pirmavo penkiolikos taškų skirtumu (47:62). Paskutinis kėlinys buvo daugiau tik formalumas ir „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda šventė pergalę (65:78).

„Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandoje Gintarė Petronytė atliko septintą dvigubą dublį šį sezoną. Vidurio puolėja per 30 minučių pelnė 12 taškų, atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

Šarūnė Povilionytė pelnė 21 tašką, Eglė Šniokaitė, Santa Dreimanė ir Kristina Vengrytė po 17, Greta Šniokaitė – 8, Ieva Prėskienytė – 3, o Vita Žilinskaitė taškų nepelnė.

Vilniaus ekipoje nerungtyniavo Sigita Galdikaitė, Dalia Belickaitė, Justina Kraujūnaitė ir Sakellie Daniels.

„Utenos“ gretose 17 taškų pelnė Ela Briedytė, 16 – Agnė Žiegytė, 15 – Asta Daujadienė.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda žais šeštadienį. Namuose sostinės ekipa kausis su Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkėmis. Rungtynių pradžia 15:00 val.

Nuotraukų autorius: Algimantas Čiža