Vilniaus „Kibirkšties“ puolėja Vita Kuktienė šį sezoną yra vienintelė naujokė papildžiusi sostinės klubą. Tačiau naujoke ja galima pavadinti tik simboliškai. 36-erių metų krepšininkė „Kibirkšties“ komandos aprangą vilkėjo prieš dvejus metus, o ir savo karjerą pradėjo Vilniuje.

Labiausiai patyrusi „Kibirkšties“ žaidėja lankėsi „radijas Kelyje“ eteryje, kur su klausytojais pasidalino mintimis apie savo karjeros pradžią, bendravimą su jaunesnėmis komandos draugėmis, trenerę Jurgitą Štreimikytę-Virbickienę ir kitus dalykus.

V.Kuktienė prisipažino, kad Vilniuje jaučiasi lyg namuose, o ir į jaunesnį kolektyvą įsiliejo be jokių problemų.

„Ir būdama Ispanijoje stebėjau, kaip merginoms sekdavosi, bendraudavau. Ir prieš metus su „Kibirkštimi“ ruošiausi sezonui“, – prisimena puolėja. – Smagus kolektyvas, jaunos merginos. Klausė kaip mane vadinti… tu ar jūs… Tačiau aikštėje aš nejaučiu metų skirtumo, esame viena komanda“.

V.Kuktienė teigė, kad prieš šį sezoną jau galvojo ir apie karjeros pabaigą.

„Prieš šį sezoną galvojau apie karjeros pabaigą, nes ir amžius jau didelis, ir sūnus jau eina į pirmą klasę. Tačiau kažkada esu sakiusi žiniasklaidai, kad karjerą noriu baigti ten, kur esu pradėjusi žaisti – Vilniuje, o dabar paskambino klubo direktorius ir pakvietė prisijungti“, – atskleidė krepšininkė.

Visas interviu „radijas Kelyje“: