Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda Lietuvos čempionate šventė trečią pergalę iš tiek pat galimų ir yra vienvaldės turnyro lentelės lyderės.

Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino treniruojamos vilnietės išvykoje 69:62 (17:16, 23:16, 12:20, 17:10) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ komandą, kuri patyrė pirmą nesėkmę per trejas rungtynes.

„Kibirkšties-MRU“ komanda galingai pradėjo rungtynes (10:2), tačiau savo dominavimo neišlaikė ir kėlinio antroje pusėje klaipėdietės priartėjo, o sužaidus 8 min. ir persvėrė rezultatą (14:16). Tiesa, vilnietės iki kėlinio pabaigos persvėrė rezultatą (17:16). Antrame kėlinyje „Kibirkšties-MRU“ komanda suaktyvino gynybą ir pasiekė dviženklį pranašumą (31:21). „Neptūno“ komandai pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio (40:32).

Trečią kėlinį trimis tolimais tritaškiais pradėjo Klaipėdos komanda (42:41). Nors „Kibirkšties-MRU“ treneriai prašė minutės pertraukėlės ir bandė pažadinti savo komandą, tačiau likus 2 min. šeimininkės persvėrė rezultatą (49:50). Iki ketvirčio pabaigos vilnietės sugebėjo išlyginti rezultatą (52:52).

Ketvirtą kėlinį septyniais taškais iš eilės pradėjo šeimininkės (52:59). Kristė Druskytė dukart perėmė kamuolį, o „Kibirkštis-MRU“ šias atakas pavertė taškais (56:59). Penkis taškus iš eilės pelnė Gabrielė Šulskė (61:59), o tritaškį pridėjo Livija Sakevičiūtė (64:59). „Kibirkšties-MRU“ komanda paskutinę atkarpą laimėjo 13-0. Vilnietės šventė pergalę 7 taškų skirtumu (69:62).

„Neptūno“ komanda šiame susitikime pataikė 12 tritaškių iš 32. „Kibirkšties-MRU“ komanda įmetė 4 tolimus metimus iš 13.

Nugalėtojų ekipoje išsiskyrė Gabrielė Šulskė. Gynėja per 34 minutes pelnė 15 taškų (3/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/3 baudos), perėmė 6 ir atkovojo 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Justina Kraujūnaitė pelnė 17 taškų, Daugilė Šarauskaitė – 12 (6/15 dvitaškiai, 7 atk. kam., 3 blk.), Klaudija Serkevičiūtė – 11, Livija Sakevičiūtė – 9 (9 atk. kam., 5 rez. per.), Kristė Druskytė – 5 (12 atk. kam.), Saulė Mikelionytė ir Eglė Zabotkaitė taškų nepelnė.

„Neptūno“ komandoje Lina Mikelevičienė pelnė 23 taškus, Andra Gabalytė surinko 15, o Agnė Černeckytė – 8. Viena perspektyviausių Lietuvos jaunųjų krepšininkių Justė Veronika Jocytė pelnė 6 taškus.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-MRU“ komanda žais lapkričio 9 dieną, kai namuose priims Rygos „Stradina Universitate“ klubą iš Latvijos.