Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda „Huawei Moterų lygos“ čempionate šventė šeštąją pergalę iš tiek pat galimų ir yra vienvaldė pirmenybių lyderė. Antradienio vakarą pagrindinė „Kibirkšties“ komanda 70:46 (11:5; 19:10; 22:12; 18:19) uostamiestyje įveikė „Neptūno“ krepšininkes.

Jau pirmoje atakoje Livija Sakevičiūtė dviejų taškų vertės metimu atidarė rungtynes. Vilnietės nuo pirmų minučių kontroliavo žaidimą. Įpusėjus kėliniui varžovių vyriausiasis treneris Dalius Ubartas buvo priverstas sušaukti komandą į pasitarimą. Po minutės pertraukėlės ant parketo grįžusios vilnietės rezultatyviai užbaigė ataką ir pranašumą padidino dar dviem taškais (9:2). Geležinė vilniečių gynyba leido kėlinį užbaigti 11:5. Antrame ketvirtyje sostinės žaidėjos pakėlė rungtynių tempą, kas leido perimti kamuolius ir juos paversti lengvais taškais. D. Ubartas buvo priverstas prašyti dar vienos minutės pertraukėlės, nes komandas skyrė jau 12 taškų (20:8). Rungtynių kontrolės šeimininkėms neatidavusios vilnietės pirmąją rungtynių dalį užbaigė rezultatu 30:15.

Trečiasis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo „Kibirkšties-MRU“ žaidėjoms, tačiau likus žaisti 6 minutes klaipėdietės pradėjo spurtuoti ir mažinti atsilikimą. Netrukus realizuotas Audronės Zdanevičiūtės tritaškis nutraukė neilgai trukusį šeimininkių spurtą ir sugrąžino vilnietes į žaidimą. Po 30 minučių komandas skyrė jau 25 taškai. Paskutiniame ketvirtyje intriga nesugrįžo. „Kibirkšties-MRU“ komanda šventė pergalę 70:46.

Rezultatyviausiai rungtyniavo nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilusi A. Zdanevičiūtė. Ji pelnė 15 taškų (2/3 trit.), L. Sakevičiūtė pridėjo 11, J. Luna-Castro – 10.

„Neptūnas“: D. Donskichytė – 13, A. Černeckytė ir A. Gabalytė po 9.

Kitas rungtynes „Kibirkštis-MRU“ žais 27 d. 18 val. namų arenoje, Mykolo Romerio universitete, prieš tas pačias varžoves. Tuo tarpu dublerinė „Kibirkšties“ komanda penktadienį išvyksta į Kauną. Komandų susitikimus tiesiogiai stebėkite moterulyga.lt puslapyje arba FB paskyroje.