Vilniaus „Kibirkšties“ komandos krepšininkės Justina Kraujūnaitė ir Morgan Pullins tarp treniruočių ir rungtynių apsilankė švietimo ir ugdymo įstaigoje „Šiaurės licėjaus“.

„Šiaurės licėjaus“ – mokykla, kuri ugdo mokinius pasitelkusi skandinavišką dvasią, dažnai taiko Suomijos švietimo sistemos modelį.

„Kibirkšties“ krepšininkės atvykusios prisistatė mažiesiems, papasakojo apie Vilniaus komandą, pergales ir nesėkmes žaidžiant krepšinį.

J.Kraujūnaitė ir M.Pullins pademonstravo įvairius apšilimo pratimus bei kartu su vaikais juo atliko. Krepšininkės ir moksleiviai daug bendravo, o visiems buvo labai įdomu sužinoti, kiek „Kibirkšties“ krepšininkės gali padaryti atsispaudimų.

Galiausiai, pokalbiai virto iššūkiais ir „Kibirkšties“ merginos vaikams pasiūlė užduotį, kurios metu reikėjo 10 kartų pataikyti į krepšį. „Šiaurės licėjaus“ auklėtiniai šauniai pasistengė, užduotį įvykdė ir iš merginų rankų gavo naujuosius „Kibirkšties“ kalendorius.

Susitikimo pabaigoje vaikai ir sostinės klubo atstovės pasidalino į dvi komandas ir sužaidė improvizuotas krepšinio rungtynes.

„Puikiai praleidome dieną, smagiai pabendravome su vaikais, jie buvo labai smalsūs ir buvo tikrai įdomu“, – šypsojosi „Kibirkšties“ komandos amerikietė M.Pullins. – Vaikams davėme įvairių užduočių ir jie puikiai jas įvykdė. Tikiuosi, kad mūsų draugystė nesibaigs, o vaikai su savo tėveliais mus palaikys aikštėje“.