Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės pergalingai pradėjo 2015-2016 metų Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezoną. Puikų darbą gynyboje pademonstravusios Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės pirmose rungtynėse išvykoje 82:49 (17:9, 23:12, 20:22, 22:6) įveikė Kauno „Aisčių-LSU“ komandos pasipriešinimą.

Didžiąją dalį problemų Vilniaus krepšininkės išsprendė jau pirmoje rungtynių dalyje. Sostinės ekipa per pirmas 10 minučių varžovėms leido įmesti tik 9 taškus, o pačios pelnė – 17. Antrame ketvirtyje situacija buvo panaši ir „Kibirkšties“ merginos po dviejų kėlinių jau pirmavo 19 taškų skirtumu (40:21).

Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino, tačiau svečiuose žaidusios vilnietės išlaikė savo pranašumą, nors jį ir sumažino 2 taškais. Paskutinės mačo kėlinys buvo daugiau formalumas. Į prizines vietas nusitaikiusios „Kibirkšties“ merginos kontroliavo situaciją ir pasiekė užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Laura Juškaitė. Puolėja per 26 minutes pelnė 18 taškų (6/10 dvitaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Daugilė Šarauskaitė įmetė 15 taškų (7/11 dvitaškiai, 9 atk. kam., 3 blk.), Shenita Landry – 10 (8 atk. kam.), Vitalija Kaminskytė – 8 (10 atk. kam., 3 rez. per.), Gabija Meškonytė – 7, Laurita Jurčiūtė – 6 (5 kld.), Eglė Šniokaitė ir Dalia Donskichytė po 5, Vita Gorobets – 4, Agnė Bobinaitė ir Austėja Širšinaitytė (4 per.) po 2.

„Kibirkšties“ komandoje šiame mače nežaidė traumą patyrusi vidurio puolėja Ieva Savickaitė ir reabilitaciją tęsianti Justina Kraujūnaitė, kuri traumą patyrė praėjusio sezono pabaigoje.

„Aisčių-LSU“ komandoje Jolanta Marmienė pelnė 16 taškų (6 kld.), o Karolina Kazočiūnaitė – 12 (6 kld.).

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ merginos žais spalio 16 dieną Garliavoje, kur kausis su „Sirenų“ komanda, kurios I ture 68:45 įveikė Klaipėdos „Fortūnos“ komandą.

Nuotraukų autorius: Mantas Gumbaravičius