Prieš naujo sezono pradžią Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ ir „Kibirkšties-VKM“ komandos pristatė savo aprangas, kuriomis bus rungtyniaujama 2019-2020 metų sezone.

Jau tradicinėmis tapusias „Kibirkšties“ komandos spalvas juodą ir baltą, šį sezoną pakeis naujos – žydra ir balta.

„Visi komandos sirgaliai jau buvo pripratę prie mūsų spalvų, todėl šis sprendimas buvo ilgų diskusijų klausimas, – pasakojo „Kibirkšties-MRU“ ir „Kibirkšties-VKM“ komandų vadovas Dainius Virbickas. – Tačiau būdavo, kad ir sulaukdavome pastabų, kad merginų komanda, o žaidžia su tokiomis tamsiomis aprangomis. Šįkart nusprendėme įnešti daugiau spalvų. Turime jauną komandą, turėsime ryškias aprangas, bus tikras kibirkščių pliūpsnis. O šiaip vis daugiau pasaulio sporto komandų renkasi ryškias aprangas ir mes nenorime atsilikti“.

„Kibirkštis-MRU“ visus vilniečius kviečia šį savaitgalį į oficialų sezono atidarymą. Naujomis aprangomis pasipuošusi komanda penktadienį (10.04) 18:30 val. žais su Talino „Ulikool“ klubu iš Estijos, o šeštadienį tokiu pačiu metu su Eurolygos kovoms besiruošiančia Rygos TTT iš Latvijos. Abejos rungtynės vyks M.Romerio universiteto sporto salėje (Ateities g. 20), o įėjimas nemokamas!

„Kibirkšties-MRU“ apranga:

mru1

mru2

„Kibirkšties-VKM“ apranga:

vkm1

vkm2