Vilniaus „Kibirkšties“ komanda toliau rikiuojasi sudėtį naujam sezonui. Ekipą papildė klubo jaunimo sistemoje augusi ir dublerių ekipos marškinėlius vilkėjusi Justina Miknaitė.

Šešiolikmetė krepšinio pagrindus gavo Vilniaus krepšinio mokyklos, o pastaruosius dvejus metus žaidė antroje pagal pajėgumą „Akvilės“ krepšinio lygoje, kur vilkėjo „Kibirkšties“ dublerių aprangą.

„Esu jauna žaidėja, tai pasiūlymo tikrai neteko ilgai svarstyti, – šypsosi J.Miknaitė. – Tai suteikia man dar didesnę motyvaciją, norą siekti aukštumų ir pasitikėjimą savimi. Kai buvau 14 metų, galėjau tik pasvajoti apie tokią galimybę, o dabar drąsiai galiu teigti,kad svajonės pildosi, tik reikia sunkiai sunkiai dirbti“.

„Kibirkšties“ dublerių komandoje 176 cm krepšininkė praėjusiame sezone sužaidė 19 rungtynių ir vidutiniškai pelnydavo po 9 taškus, atkovodavo po 5 kamuolius ir atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus.

„Manau, viena iš mano stipriųjų pusių yra fizinis pasirengimas, tai labai man padeda aikštėje, – vardino J.Miknaitė. – Sugebu staigiai veržtis, judu greitai, kovoju iki paskutinės sekundės.“

Moksleivių krepšinio lygoje, dviem metais vyresnių merginų čempionate, J.Miknaitė pelnydavo po 11 taškų, atkovodavo po 6 kamuolius ir atlikdavo po 3 rezultatyvius perdavimus. Savo metų pirmenybėse ji rinkdavo po 18 taškų, atkovodavo po 11 kamuolių ir atlikdavo po 6 rezultatyvius perdavimus.

„MKL merginos dar tik atranda save, savo stiprias puses bando tobulinti individualiais įgūdžiais. Moterų lygose jau įsijungia mąstymas bei tikras komandinis žaidimas. Kaip sakoma, viena sienos nenugriausi“, – apie merginų ir moterų krepšinio skirtumus sakė puolėja.

J.Miknaitė jau pluša treniruotėse su „Kibirkšties“ komanda.

„Nauja komandos, naujos draugės, kurios tampa šeima, nauji treneriai. Tačiau visi labai nuoširdūs, draugiški, prireikus pagalbos padeda. Atmosfera tikrai puiki, lengvai radau savo vietą. Šiuo metu treniruotės dar nėra labai sunkios, manau, atsiliepė darbas visos vasaros metu. Tačiau krūvis kasdien vis didėja, dirbame visu pajėgumu ir laukiame rungtynių. Sezono tikslai bus patys aukščiausi, žaisiu 3 čempionatuose, tai noriu atiduoti visą save, parodyti ką moku geriausiai ir kartu siekti bendrų tikslų – aukso medalių“, – pasakojo Vilniaus klubo žaidėja.

Puolėja turi ir asmeninių tikslų, kuriuos žingsnis po žingsnio bandys įgyvendinti.

„Noriu gauti kuo daugiau žinių iš profesionalių krepšininkių, puikiai savo darbą išmanančių trenerių, pritapti prie komandos, išmokti naujų dalykų, kuriuos galėčiau pritaikyti aikštėje, – vardino J.Miknaitė. – Ateityje, per kelerius metus, noriu sunkiu darbu treniruotėse prasibrauti į „Kibirkšties“ starto penketą ir tapti viena iš lyderių.“

J.Miknaitė visą vasarą praleido sportuodama, o netrukus dalyvaus ir Europos čempionate.

„Man buvo suteikta galimybė atstovauti Lietuvai trys prieš tris Europos čempionato atrankoje, tai sunkiai dirbau su treneriu Valdu Gecevičiumi ir fizinio rengimo treneriu Ugniumi Sakavicku. O jau rugpjūčio 30 dieną vyksime į 3×3 Europos čempionatą ir kausimės dėl nugalėtojų vardų.“

„Kibirkšties“ ekipoje šį sezoną žais: Justina Kraujūnaitė, Agnė Bobinaitė, Urtė Slavickaitė, Gabija Meškonytė, Ieva Šimkutė, Livija Sakevičiūtė, Morgan Pullins, Dalia Donskichytė, Eglė Zabotkaitė ir Justina Miknaitė.

DSC_4376 (2)